Zakładka została stworzona po to, by ułatwić kontakt wszystkim chętnym autorom na pisanie wątków indywidualnych. Każdy może napisać w komentarzu swój nick i numer gadu-gadu. Każdy chętny będzie mógł się z daną osobą skontaktować. Komentarze autorów będą usuwane po upływie dwóch miesięcy, by nie gromadzić nieaktualnych ogłoszeń.






Poszukuję kogoś do pisania po angielsku. Prowadzę kobiety, najlepiej mi idą wątki damsko-męskie.
OdpowiedzUsuńInteresuje mnie fantasy głównie typu sword and sorcery - przygody w świecie wypełnionym magią, smokami i co tam sobie jeszcze wymyślimy. Mam jakieś tam sztampowe pomysły, które mogą służyć za fundament, a potem skupić się na szukaniu guza. Nie wykluczam romansu pomiędzy postaciami, ale od razu ostrzegam, że toksyczność i patologia mnie nie interesują.
Nie wymagam od współautora konkretnej długości odpisów, byle bym miała jakiś punkt zaczepienia. Sama czasami potrafię natłuc dwie strony A4, by potem jedynie napisać ze trzy akapity na krzyż.
Zapraszam: puddimancer@gmail.com
Cześć, od jakiegoś czasu mam wolne moce przerobowe i chętnie przygarnę dwa nowe wątki: damsko-damski oraz damsko-męski - tu zależy mi na różnicy wieku, gdzie mogłabym wcielić się w starszą w tym układzie kobietę. Więcej szczegółów z chęcią udzielę mailowo.
OdpowiedzUsuńPreferuję krótsze formy wypowiedzi, które gwarantują częstszą wymianę odpisów, ale objętościowo nie mniejsze, niż 600 słów. Nie wymagam codziennych odpowiedzi i sama nie zawsze jestem w pełni dyspozycyjna.
Prowadzę dosyć uporządkowane życie, dlatego rekompensuję to sobie w wątkach, w których szukam całkowitego przeciwieństwa - intensywnych emocji, destrukcji i dylematów.
📩 murmure.des.morts@gmail.com
Update: chętnie przygarnę jeszcze jeden wątek damsko-damski. :)
UsuńHej. Już kiedyś się ogłaszałam, ale że wiele się pozmieniało, to próbuję znów. Od razu uprzedzam - czasu za wiele nie mam, ale brakuje mi emocji związanych z pisaniem, w związku z czym myślę, że minimum raz w tygodniu będę mogła sobie na odpis pozwolić, a o dłuższych nieobecnościach uprzedzę. Przechodząc do meritum, potrzebę mam dość okrojoną, a mianowicie zależy mi na napisaniu historii w świecie Avatara: Legendy Aanga w układzie damsko-męskim, no i poszukuję autorki chętnej do stworzenia pani. Więcej chętnie opowiem na mailu, dlatego zapraszam: whitelotvs@gmail.com.
OdpowiedzUsuńMoże tylko dodam, że zależy mi na zrobieniu z tej historii tego, na co animacja nie mogła sobie pozwolić. Historia dojrzalsza, bo baza na to pozwala, no i z realnymi wizerunkami, a pomysłów na to, jak utrudnić bohaterom życie absolutnie mi nie brakuje. Także zapraszam, jeśli ktoś jest zainteresowany.
UsuńCześć! Mam trochę czasu i chętnie przygarnę dwa, może nawet trzy nowe wątki w zależności od oczekiwań względem częstotliwości odpisów. Jestem otwarta na wątki damsko-damskie i damsko-męskie, gdzie mogę grać zarówno kobietami, jak i mężczyznami. Mam kilka pomysłów, chętnie poznam też te, które miałby potencjalny współautor, bądź współautorka. Nie jestem super wybredna, sama także robię błędy, ale średnio odnajduję się przy odpisach krótszych niż 500/600 słów. Jestem w stanie zaproponować min. 1 odpis tygodniowo, często więcej; o dłuższych nieobecnościach informuję i często uprzedzam znacznie wcześniej. Lubię obyczajówkę i fantasy, ale z własnym, wykreowanym światem (chyba, że jest to Harry Potter ;) ). Na ten moment nie widzę się jedynie w prowadzeniu postaci w wieku licealnym, a tak poza tym pozostaje mi jedynie powiedzieć, że zapraszam serdecznie do kontaktu :)
OdpowiedzUsuńkredowy.puch@gmail.com
Hej.
OdpowiedzUsuńMam nietypowy pomysł na wątek indywidualny i chodzi mi po głowie od dobrych kilkunastu lat, jednak nigdy nie miałam odwagi o tym pisać. Niedawno wyszedł film o Michaelu Jacksonie i obejrzałam go, jako w zasadzie raczej już dosyć wieloletnia fanka, od razu w dniu premiery. Zainspirowało mnie to oraz dodało mi nieco odwagi, aby stworzyć wątek z jego postacią, jeśli znajdzie się na coś podobnego ktokolwiek chętny. Myślę o trzymaniu się filmowej wersji, tak dla ułatwienia osobom, które niewiele o nim wiedzą. Zależy mi na wątku raczej z jego młodszych lat, nie tych starszych, kiedy Michael zaczynał solową karierę i powoli odchodził od koncertowania z braćmi. Mogę wtajemniczyć, co mam na myśli i wszystko objaśnić.
O jakim wątku myślę? Romantycznym, bardzo miłosnym, momentami dramatycznym. Damsko-męskim, męsko-męskim; tutaj nie mam ograniczeń ani hamulców. Może to być relacja z jakimś zagorzałym fanem, kimś z otoczenia muzycznego, przyjaciół... Tutaj może nas ponosić fantazja. Nie mam wielkich wymagań. Trudno mi też uwierzyć, że ktoś może być tym zainteresowany. To głupie marzenie.
Proszę o kontakt w komentarzu pod moim, a podam mail do siebie. Miło będzie, jeśli się odezwiesz.
Hej,
OdpowiedzUsuńprzygarnę jeden / dwa wątki męsko-męskie. Lubię obyczajówki, ciężkie tematy i długie odpisy. Cenię jakość ponad ilość. Staram się odpisywać regularnie, o każdej dłuższej nieobecności informuję. :)
cokolwiekmusiszichcesz@gmail.com
Cześć!
OdpowiedzUsuńMoże nie będzie to zaproszenie całkowicie indywidualne, ale mimo wszystko bardzo serdecznie chciałbym Was zaprosić do spokojnej, kameralnej rozgrywki na Buncie Ikara (https://buntikara.blogspot.com/).
Jeśli lubicie wampirze klimaty — będziecie tam jak u siebie. Fabuła jest prosta, ale daje dużo przestrzeni na bardziej złożone, emocjonalne historie. Miejsce stworzone po to, by znów — jak kiedyś, w początkach blogosfery — za pomocą kilku zdań o fikcyjnym świecie budować piękne opowieści.
Hej!
OdpowiedzUsuńChętnie przygarnę maksymalnie dwa wątki damsko‑męskie.
Najbardziej w wątkach interesują mnie ciężkie emocje i skomplikowane relacje – zależy mi na traumach, wewnętrznych demonach, zawirowaniach, które realnie rozwalają bohaterom życie i wpływają na ich decyzje. Mogę prowadzić zarówno postać męską, jak i żeńską, pod warunkiem, że druga strona również ma swoje problemy, lęki, brudy i porządny bagaż doświadczeń, a nie tylko „ozdobne” dramy.
Najlepiej czuję się w uniwersach fantasy, przede wszystkim w realiach Harry’ego Pottera, ale dobrze odnajduję się też w obyczajówce – pod warunkiem, że jest sensownie przemyślana, ciężka emocjonalnie i daje przestrzeń na naprawdę intensywny rozwój psychiczny postaci.
Jeśli chodzi o odpisy, jestem stała w kontakcie – zazwyczaj odpisuję raz w tygodniu, a o dłuższych nieobecnościach zawsze informuję z wyprzedzeniem.
vulnerasanenturgirl@gmail.com
Cześć,
OdpowiedzUsuńposzukuję kilku autorów, którzy pomogą mi wyślizgnąć się z pieczary pisarskiej prokrastynacji. Jako, że trochę zardzewiałam, zależy mi na wymianie odpisów przynajmniej raz w tygodniu - rzecz jasna w miarę bieżących możliwości z obu stron. Prowadzę wyłącznie mężczyzn (i na pewno nie nastoletnich/wczesnostudenckich) w relacjach damsko-męskich i męsko-męskich. Moi panowie najczęściej nie są łagodni w obyciu, więc potrzebują kogoś, kto albo ich poskromi, albo pozwoli im rzucać się sobie nawzajem do gardeł. Najlepiej czuję się w obyczajówkach i w nie celuję, ale nie pogardzę też lekkim sci-fi w tematyce Cyberpunk 2077.
hvarf.hein@gmail.com
Szukam autora do napisania brudnego, emocjonalnego wątku, z postaciami pobocznymi, z chaosem, bagażem doświadczeń i wszystkim tym, co ciężkie i brudne (może być obyczajówka, może być fantasy, sci-fi itd.). Piszę kobietami. vicious1411@gmail.com
OdpowiedzUsuńanythingwisetosay@gmail.com
OdpowiedzUsuńHej,
w opozycji to pięknie zapowiadającego się lata, mam ochotę napisać coś smutnego - dojrzałą, pełną bólu i poczuciu beznadziei obyczajówkę, osadzoną w poprzednim wieku, w Polsce lub w Stanach. Najlepiej męsko-męską, ale dobrym pomysłem damsko-męskim nie pogardzę. :)
Zbyt dużą ilością czasu niestety nie dysponuję, ale jak się zaangażuje w historię to jej nie porzucam. Jeżeli kogoś to nie odstrasza i nie przeszkadza tak związłe ogłoszenie to zapraszam do kontaktu. :)
Hej!
OdpowiedzUsuńMiałam długą przerwę od pisania, jestem złakniona wątków i jak mogę, to staram się odpisywać szybciutko. Lubię ładną interpunkcję i kiedy drugi autor się stara w odpisie, mogę obiecać to również z mojej strony, choć bywam gapą i pominę jakiś błąd podczas sprawdzania. Celuję w wątki męsko-męskie, dramatyzm, dużo emocji, ale mogę też pisać obrzydliwie słodkie romansidło. Jeśli będę znać uniwersum, mogę w nim pisać (jeśli jest to jedna książka i jest w formie ebooka, a pomysł będzie ciekawy, to się dokształcę), może być obyczajówka, może być coś razem ustalonego. Przerasta mnie trochę bardzo skomplikowane fantasy. Jestem chętna na coś horrorowego.
Tworzę postacie męskie, zwykle są to melancholicy, ale też nie zawsze, zwykle do trzydziestki, ale znów – nie zawsze. Mogę podesłać jakąś swoją postać dla “próbki”, nie ma problemu. Chcę, żeby się nam dobrze pisało ♥
email: i.am.so.szatanistik@gmail.com
discord (chętnie, bywam częściej): sz6t6nist6