O nas

Spisownik został założony 3 marca 2013 roku po zamknięciu Grupowa. Jest to strona w pełni poświęcona blogom grupowym i ich autorom. Jeśli jesteś jednym z nich, zajrzyj do podkategorii, aby odznaleźć interesujące Cię RPG. Możesz również dodać swojego bloga do spisu, klikając w odpowiedni napis. Jeżeli uważasz, że Spisownik zasługuje na promowanie, będzie nam ogromnie miło, jeśli wstawisz jeden z naszych banerów (zakładka Partnerstwo) na swojego bloga. Możesz nawiązać bezpośredni kontakt mailowy z administracją Spisownika, pisząc na adres: kontakt.spisownik@gmail.com.

ZNAJDŹ AUTORA

Osoby, które chcą znaleźć dawno zagubionych znajomych z blogosfery, mogą w tym miejscu zostawić swoje ogłoszenie.

2 komentarze:

 1. Poszukuje osoby, która podpisywała się nickiem yukari/YOLO Yukari.

  Hej! Poznałyśmy się na blogu Indywidualnie i zaczęłyśmy tworzyć razem wątek dwóch braci w postapokaliptycznym świecie (jeden z nich był kopią i zlepkiem danych genetycznych drugiego, ale łączyła ich wspólna wada genetyczna).
  Postać, którą prowadziłaś miała na imię Rodan Denton (P04), ja natomiast prowadziłam Cala Dentona.

  Odgrzebałam ten wątek (ponad rok temu go pisałyśmy, około lutego 2016, więc nie wiem czy jeszcze jesteś na blogach) i naprawdę, zapowiadał się dobrze!
  Jeśli masz ochotę go kontynuować, wciąż jestem na Indywidualnie więc daj znać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mam już zbyt wielkiej nadziei, ale...
  Autorka Anny Sawyer szuka autora Venerona z Empire Bysen. Fajnie się nam razem pisało i żałuję, że straciliśmy całkowicie kontakt. Jeśli też żałujesz odezwij się:
  19luthien93@gmail.com

  OdpowiedzUsuń