Gadżety menu

ZNAJDŹ AUTORA

Osoby, które chcą znaleźć dawno zagubionych znajomych z blogosfery, mogą w tym miejscu zostawić swoje ogłoszenie.

18 komentarzy:

 1. Poszukuje osoby, która podpisywała się nickiem yukari/YOLO Yukari.

  Hej! Poznałyśmy się na blogu Indywidualnie i zaczęłyśmy tworzyć razem wątek dwóch braci w postapokaliptycznym świecie (jeden z nich był kopią i zlepkiem danych genetycznych drugiego, ale łączyła ich wspólna wada genetyczna).
  Postać, którą prowadziłaś miała na imię Rodan Denton (P04), ja natomiast prowadziłam Cala Dentona.

  Odgrzebałam ten wątek (ponad rok temu go pisałyśmy, około lutego 2016, więc nie wiem czy jeszcze jesteś na blogach) i naprawdę, zapowiadał się dobrze!
  Jeśli masz ochotę go kontynuować, wciąż jestem na Indywidualnie więc daj znać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mam już zbyt wielkiej nadziei, ale...
  Autorka Anny Sawyer szuka autora Venerona z Empire Bysen. Fajnie się nam razem pisało i żałuję, że straciliśmy całkowicie kontakt. Jeśli też żałujesz odezwij się:
  19luthien93@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiem, że już wcześniej było to pytanie, ale czy piegowata jeszcze się gdzieś udziela? Może pod innym nickiem lub adresem?
  wiredered@gmai.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Seth Carter, Hellromance. Jestes gdzieś?

  OdpowiedzUsuń
 5. Told.you, kręcisz się tu jeszcze?

  OdpowiedzUsuń
 6. Poszukiwana autorka Colina z Hogwarckich Kronik. Autorka Grega starsznie tęskni.

  OdpowiedzUsuń
 7. Szukam autorki CECILA HYDE z Misfits - na adresie get-a-superpower.blogspot.com. Z tej strony autorka Lise Karlsson. Otwarli nowe forum, o podobnej tematyce. Jeśli byłabyś chętna, byłoby bardzo miło odświeżyć naszą grę. Z mijej strony na trochę innej postaci. W razie czego czekam na kontakt na gg: 175017. Jeśli nie posiadasz to na maila: drake.blaise@gmail.com.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szukasz autorki o nicku Wishbone, urzęduje teraz między innymi na Oslo pod postacią Niny Hagebak. ;)

   Usuń
  2. O, dzięki za info. Już straciłam nadzieję, że ją znajdę. Niemniej trochę już przedawnione info. Ale i tak, raz jeszcze, dzięki za pomoc.

   Usuń
  3. Wishbone siedzi też na Indywidualnie, jeśli jeszcze nie znalazłaś. :)

   Usuń
  4. Dziękuję!

   Usuń
  5. Był blog o Misfits? Tyle życia mi sprzed nosa uciekło jak byłam zajęta graniem Rudy'm na Hogwartach xD
   - Lucie

   Usuń
 8. Poszukuję autorki o nicku: Niebieski Kubek, pamiętam że pisaliśmy na Wroclove. Ktos może ma do niej kontakt albo wie gdzie sie zakamuflowała?

  OdpowiedzUsuń
 9. Poszukuję autorów, którzy niczym dinozaury z Jurajskiego Parku pojawią się czasem w złym miejscu o złej porze licząc na to, że na Onecie dalej są blogi, a Flash-Chat pamięta swoją świetność. Jeśli w waszej wyobraźni zwierzęta dalej jeszcze mówią, najlepiej gra się na zaczarowanych polankach a gra bez odrobiny magii i całej miarki wyobraźni jest do niczego odezwijcie się. Może razem coś jeszcze wskóramy w tych ciężkich czasach....
  gg: 48435187

  OdpowiedzUsuń
 10. Szukam autorki o nicku hyacinth, którą chyba po raz ostatni widziałam na Indywidualne. Czy działa może jeszcze w blogosferze? Ktoś kojarzy?

  34569876

  OdpowiedzUsuń
 11. Poszukuję z prehistorycznych lat z onetowskiego Canadian High School autorki prowadzącą postać Rayoma Kyoshi, pamiętam tylko jej już nieaktualny mail lunatyk51.

  OdpowiedzUsuń
 12. Szukam autorki Lisbeth Lee, z którą pisałam na normal-place. Miała wtedy nick dystrakcja. Jeśli wciąż egzystujesz w strefie RPG, daj znać! Opcjonalnie: ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie

  GG: 5923036

  OdpowiedzUsuń