O nas

Spisownik został założony 3 marca 2013 roku po zamknięciu Grupowa. Jest to strona w pełni poświęcona blogom grupowym i ich autorom. Jeśli jesteś jednym z nich, zajrzyj do podkategorii, aby odznaleźć interesujące Cię RPG. Możesz również dodać swojego bloga do spisu, klikając w odpowiedni napis. Jeżeli uważasz, że Spisownik zasługuje na promowanie, będzie nam ogromnie miło, jeśli wstawisz jeden z naszych banerów (zakładka Partnerstwo) na swojego bloga. Możesz nawiązać bezpośredni kontakt mailowy z administracją Spisownika, pisząc na adres: kontakt.spisownik@gmail.com.

WOLNE POSTACIE

Zakładka, pod którą możesz zostawić opis wolnej postaci, którą zamierzasz oddać do przejęcia na jakimś blogu. Najlepiej, aby osoba, która poszukuje autora, opisała dokładnie swoją wolną postać oraz podała adres bloga, na którym można nią dołączyć. W tej zakładce mogą się również zgłaszać osoby, które poszukują wolnej postaci, którą mogliby przejąć. Zasada jest taka: jeżeli ktoś chce przejąć postać, która została wpisana poniżej, zobowiązany jest napisać odpowiedź do komentarza o treści "postać zarezerwowana" lub coś w tym stylu. Bardzo prosimy nie podawać linków bezpośrednich do zakładek "wolne postacie" lub "poszukiwani" z poszczególnych blogów, tylko wklejać opisy do komentarzy.

1 komentarz:

  1. Razem z moją Milou poszukujemy męża, pana reżysera. Obiecujemy całe mnóstwo dram i poruszających odpisów (mam nadzieję, że mi wyjdą).
    Zostawiam link do kartyhttp://sonby-nz.blogspot.com/2017/08/shell-slowly-make-way-back-to-her-place.html i zapraszam na maila czarykierwamary@gmail.com

    OdpowiedzUsuń