Gadżety menu

WOLNE POSTACIE

Zakładka, pod którą możesz zostawić opis wolnej postaci, którą zamierzasz oddać do przejęcia na jakimś blogu. Najlepiej, aby osoba, która poszukuje autora, opisała dokładnie swoją wolną postać oraz podała adres bloga, na którym można nią dołączyć. W tej zakładce mogą się również zgłaszać osoby, które poszukują wolnej postaci, którą mogliby przejąć. Zasada jest taka: jeżeli ktoś chce przejąć postać, która została wpisana poniżej, zobowiązany jest napisać odpowiedź do komentarza o treści "postać zarezerwowana" lub coś w tym stylu. Bardzo prosimy nie podawać linków bezpośrednich do zakładek "wolne postacie" lub "poszukiwani" z poszczególnych blogów, tylko wklejać opisy do komentarzy.

4 komentarze:

 1. Mam do oddania dwie panie, jedną na Skyline High (dużo dramatu, jeśli wątek się poukłada, możliwie z dobrym zakończeniem) i drugą na Hogwart 1975 (tu niestety relacja skomplikowana i bez happy endu, w dodatku zrzuciłam na tę postać bagaż w postaci małej dzieciny. Więcej informacji udzielę na mailu:

  nothingetsforgiven@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo chciałabym znaleźć kogoś, kto wcieliłby się w postać wampira na blogu mystic--falls.blogspot.com. Proponowany wizerunek: Luke Evans (można zmienić)
  Toksyczna znajomość i więź nie do przerwania. Krew, namiętność i te sprawy :D Po więcej szczegółów zapraszam na maila: buurn.baby.burn@gmail.com albo gg: 32451154

  OdpowiedzUsuń
 3. Oddam niewiastę że śnieżnego Mount Cartier pod skrzydełka lekarza z deszczowej Szkocji, który utknął w zaspie i powoli sobie w niej zamarza:
  zdaniezlozone@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Benjamin Fawley, stolarz z Mount Cartier, poszukuje swojej byłej żony. W pakiecie: poronienie, drama i ciasteczka <3
  the.unicorn.in.the.wild@gmail.com

  OdpowiedzUsuń