Gadżety menu

WOLNE POSTACIE

Zakładka, pod którą możesz zostawić opis wolnej postaci, którą zamierzasz oddać do przejęcia na jakimś blogu. Najlepiej, aby osoba, która poszukuje autora, opisała dokładnie swoją wolną postać oraz podała adres bloga, na którym można nią dołączyć. W tej zakładce mogą się również zgłaszać osoby, które poszukują wolnej postaci, którą mogliby przejąć. Zasada jest taka: jeżeli ktoś chce przejąć postać, która została wpisana poniżej, zobowiązany jest napisać odpowiedź do komentarza o treści "postać zarezerwowana" lub coś w tym stylu. Bardzo prosimy nie podawać linków bezpośrednich do zakładek "wolne postacie" lub "poszukiwani" z poszczególnych blogów, tylko wklejać opisy do komentarzy.

5 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Blog: http://new--york--city.blogspot.com/
  Poszukująca: Angela Bonnet.
  Poszukiwany: Mąż bądź narzeczony. Prokurator generalny/sędzia/lekarz/prawnik. Relacja dość skomplikowana, wybuchowa. Cieszy się świetną reputacją i dużym szacunkiem. Wszelkie szczegóły możliwe do dogadania z autorką.
  Kontakt: Pod kartą Angeli, bądź na mailu - nyaeleboe@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Blog: https://new--york--city.blogspot.com

  Poszukująca: Gabrielle Fiori
  Poszukiwany Alvin Brandshow.
  Odźwierny w penthousie, w którym Gabbie obecnie mieszka. Chłopak kilkukrotnie uderzył ją drzwiami, przez co ta wątpi, czy na pewno nadaje się do tej pracy. Alvin pomógł odnaleźć jej się w nowym środowisku, a teraz się przyjaźnią.
  Proponowany wizerunek: Dylan O`Brien
  Kontakt: Mail: czarny.jezdziec69@gmail.com || albo pod KP Gabrielle Fiori

  Poszukująca: Gabrielle Fiori
  Poszukiwany Oliver Hughs.
  Jest młodszym bratem Michaela Hughsa (mężczyzny u którego pracuje Gabbie) oraz jest kierownikiem działu w jego firmie. Z Gabbie łączą go dość skomplikowane stosunki. Niby coś jest na rzeczy, niby dobrze się dogadują, jednak między nimi jest pewna bariera. I oboje nie do końca wiedzą, czy chcą ją przeskoczyć, czy pozostawić sprawę, tak jak jest.
  Nie da się jednak ukryć, że odkąd Gabbie zamieszkała w penthousie, to Oliver przebywa tam znacznie częściej niż przedtem.
  Proponowany wizerunek: Max Irons
  Kontakt: Mail: czarny.jezdziec69@gmail.com || albo pod KP Gabrielle Fiori

  *Możliwość zmiany imienia i nazwiska oraz wizerunku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Imię i nazwisko: Igor Przybyszewski
  Wiek: 26-28 lat.
  Wygląd: Dowolny.
  Charakterystyka: Igor zawsze marzył o wielkich pieniądzach i szybko znalazł sposób, aby je zdobyć. Firma odziedziczona po ojcu nie zapewniała mu milionów z jego marzeń, więc znalazł inny sposób aby je zdobyć. Wprawdzie nie do końca legalny, ale skuteczny. Poznał odpowiednich ludzi i w krótkim czasie nauczył się, jak funkcjonować w przestępczym światku. Obracał potężnymi sumami i nigdy by nie wpadł, gdyby ktoś go nie wsypał policji. Zupełnie nie spodziewał się aresztowania. W więzieniu spędził niemal trzy lata, zanim jego dawnym wspólnikom udało się obmyślić plan jego ucieczki. Znów jest wolnym człowiekiem i naprawdę nie zamierza zawracać z wcześniej obranej drogi. Musi jeszcze tylko zrobić jedną rzecz - odnaleźć żonę i syna.
  Relacja: Alizja Brzozowska - żona, a przez kilka lat również wspólniczka. Kochał ją na zabój i wierzył, że ma w niej wsparcie. Aktualnie jest przekonany, że to ona wydała go policji. Jej zniknięcie chwilę po jego aresztowaniu potwierdza jego domysły. I choć boi się, że gdy już ją odnajdzie, cała jego wściekłość i chęć zemsty minie, ale przecież musi jej pokazać, że z takimi ludźmi jak on się nie zadziera.
  Kontakt: pysiowelowe@gmail.com
  Blog: www.3city-life.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Poszukujący: John Daniels

  Poszukiwana: Poszukujemy koleżanki z dawnych lat. Dorastali razem płot w płot. Dlatego nic dziwnego w tym, że jako dzieciaki spędzali ze sobą sporo czasu. Jako sześcioletnie dzieciaki za sobą nie przepadali. Powiada się jednak, że kto się czubi ten się lubi, prawda? Sytuacja się nieco z czasem odmieniła, gdy ich ojcowie organizowali wspólne weekendowe wypady na ryby. Następnym krokiem była wspólna nauka jazdy na łyżwach na pobliskim stawie, bitwy na śnieżki, budowanie igloo, letnie nocowania w domku na drzewie i długie, długie rozmowy o marzeniach, o przyszłości… Może to zabawne, ale gdy mieli po dziesięć lat wzięli ze sobą ślub. Taki z prawdziwego zdarzenia. On ubrał krawat (choć nigdy za nimi nie przepadał – Fioletowy!), ona ukradkiem ukradła mamie jej welon… A na końcu był pocałunek. Ich pierwszy w życiu, jednak wyjątkowy. Niestety sielanka nie trwała długo, gdyż tydzień później Ona wynosiła razem z rodzicami kartony z domu. Tak… Jej ojciec dostał pracę w Kalifornii i musieli wyjechać. Przyrzekli sobie, że będą do siebie pisać. Jednak lata mijały, każde z nich miało swoje obowiązki, inne życie… Kontakt się urwał.
  Czy Daniels o niej zapomniał? Skłamałby gdyby powiedział, że wspomina dziecięce czasy. Ale czy mógłby zapomnieć kolor tych ślicznych oczu ze skaczącą iskierką? Czy ten początkowo krzywy uśmieszek na okrągłej buźce, o którym rozmyślał po nocach mógł zostać wymazany z jego pamięci? Sam pewnie nie zdawał sobie z tego sprawy, ale nawet po tylu latach zdołałby je rozpoznać…
  [Odautorsko: Kreacja postaci jest całkowicie dowolna – byli dziećmi, więc wiele się od tego czasu zmieniło. Imię, nazwisko – pozostawiam autorowi. Wiek oczywiście musi być taki sam jak u Danielsa, choć rok różnicy też wiele nie zmieni. Zależy mi jednak na autorze, który nie zniknie po kilku dniach. Fajnie by było gdyby odpisywał w miarę regularnie (jeden komentarz na tydzień mnie nie zadowala, choć każdy ma swoje życie – rozumiem to. Choć nie ukrywam, że fajnie by było czasem usiąść i wymienić kilka komentarzy w ciągu jednego dnia). No to chyba tyle. Mimo wszystko zapraszam do przejęcia postaci! Będzie mi niezmiernie miło! 😊]

  Kontakt: Pod kartą postaci Danielsa bądź

  Blog: New York City

  OdpowiedzUsuń