Gadżety menu

WOLNE POSTACIE

Zakładka, pod którą możesz zostawić opis wolnej postaci, którą zamierzasz oddać do przejęcia na jakimś blogu. Najlepiej, aby osoba, która poszukuje autora, opisała dokładnie swoją wolną postać oraz podała adres bloga, na którym można nią dołączyć. W tej zakładce mogą się również zgłaszać osoby, które poszukują wolnej postaci, którą mogliby przejąć. Zasada jest taka: jeżeli ktoś chce przejąć postać, która została wpisana poniżej, zobowiązany jest napisać odpowiedź do komentarza o treści "postać zarezerwowana" lub coś w tym stylu. Bardzo prosimy nie podawać linków bezpośrednich do zakładek "wolne postacie" lub "poszukiwani" z poszczególnych blogów, tylko wklejać opisy do komentarzy.

15 komentarzy:

 1. Poszukuję dla Malèna Asbjørev w Oslo (http://crossing-norway.blogspot.com):
  1. Brata bliźniaka, w którym jest zakochana.
  2. Znienawidzonego ojca.
  3. Macochy.
  4. Przyjaciółki.
  5. Starszego kochanka.

  Kontakt z autorką: nyaeleboe@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Blog: http://new--york--city.blogspot.com
  Poszukująca: Ida Sullivan
  Poszukiwany: Matthew Adams - 35 lat, najgorszy Ex z możliwych.
  Niewzruszony biznesmen, który był zadowolony z tego, że młoda ładna dziewczyna mu sprzątała, gotowała i nawet w łóżku była całkiem. Niestety, znudziła mu się. Początkowo tylko ją zdradzał, mydląc oczy, że przecież nie ma żadnej innej na boku. W końcu jednak stwierdził, że poznał lepszą dziewczynę. Wyrzucił Idę na ulicę, nie przejmując się tym, że dziewczyna zostaje z niczym i bez dachu nad głową.
  Proponowany wizerunek: Tom Hardy
  Kontakt: krwawa16@gmail.com oraz pod kartą Idy Sullivan - http://new--york--city.blogspot.com/2018/01/kp-sukcesy-mezczyzn-potwierdzaja.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej, ho! Air Force Academy ma do oddania kilka postaci! Jeśli masz ochotę pisać, a nie masz pomysłu… Może tutaj znajdziesz coś dla siebie! :)
  PEŁNE OPISY (ZAWIERAJĄCE DOKŁADNE POWIĄZANIA) ZNAJDZIECIE NA: <kliknij>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. STUART J. WATTS (22)

   Na uczelnię dostał się dzięki stypendium sportowemu za wybitne osiągnięcia w footballu amerykańskim. Wszyscy uważają go za przyszłą gwiazdę tego sportu, jednak mało kto pyta go o jego własne plany. Sam jest rozdarty, ponieważ w przyszłości chciałby zostać żołnierzem i służyć ojczyźnie. Pracowity i małomówny, przez co uchodzi za głupszego niż jest. Nie wyprowadza jednak nikogo z tego błędu chyba, że się przed kimś otworzy.

   POWIĄZANIA Z: Harriet D. Price, Henry M. Gates, Philip Goodman

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. HENRY M. GATES (34) – PSYCHOLOG

   Prawdę mówiąc ciężko cokolwiek o nim powiedzieć. Nikt go tak naprawdę nie zna, choć wszyscy wiedzą, że jest doskonałym słuchaczem - taka jego praca. Codziennie wysłuchuje problemów młodych ludzi, którzy najczęściej mają problem z przeciążeniem fizycznym i psychicznym. Nic w tym dziwnego, bo nauka na tej renomowanej uczelni nie należy do najprostszych i nie wszyscy radzą sobie z takim naciskiem.
   Sam tak naprawdę jest znudzony życiem, ale chyba przede wszystkim żoną.

   POWIĄZANIA Z: Elizabeth Kepler, Stuart J. Watts, Carolyn Moore, Joyce Williams

   Usuń
  4. ZACHARY JACKSON (38) – PROFESOR MATEMATYKI

   Surowy i zimny jak lód. Przeszywa swoim wzrokiem każdego ze swoich studentów i żadnego nie szczędzi. Sieje postrach wśród kadetów. Dużo wymaga, ale dzięki temu wie, że ci młodzi ludzie później sobie poradzą. Czy ma inną lżejszą stronę? To jest bardzo możliwe, bo jednak nieliczni zdołali się przebić przez tą grubą skorupę, która utworzyła się po śmierci jego żony (zginęła w wypadku samochodowym osiem lat temu).
   Mieszka niedaleko kampusu w swoim małym parterowym domku nad jeziorem.

   POWIĄZANIA: Mary C. Roth

   Usuń
  5. CODY HULL (21)

   W przyszłości ma zamiar zostać mechanikiem w jednej z jednostek wojskowych. Wszelakie silniki, maszyny i samoloty są jego oczkiem w głowie. Nie ma najmniejszego problemu z naprawieniem czegokolwiek. Chodząca złota rączka.
   Na co dzień raczej nie wyróżnia się z tłumu, choć bardzo łatwo wyprowadzić go z równowagi - wystarczy przestawić jakąś jego rzecz w złe miejsce (pedant). W takich sytuacjach lepiej zejść mu z oczy, bo raz w złości zdarzyło mu się uderzyć dziewczynę. Najwyraźniej ma problem z panowaniem nad własnymi emocjami, jednak nie da sobie przemówić do rozsądku i nawet nie chce słyszeć o tym, by iść porozmawiać z psychologiem.

   POWIĄZANIA: Joyce Williams

   Usuń
  6. PHILIP GOODMAN (22)

   Wulkan energii. Zdecydowanie wszędzie jest go pełno, więc nic dziwnego, że udało mu się zdobyć "posadę" uczelnianej maskotki. Uwielbia być w centrum uwagi, ale przy tym nie jest irytujący, a wręcz przezabawny. To są właśnie najważniejsze cechy osoby, która ma dopingować drużynę i zabawiać publiczność. Mimo tej zabawowej strony jest cholernie inteligentny - matematyka nie skrywa przed nim tajemnic. Dzięki licznym konkursom w szkole średniej udało mu się wygrać indeks na Air Force Academy, co było jego największym marzeniem. W przyszłości chce zostać nawigatorem w NASA.

   POWIĄZANIA: Emma Ramos, Harriet D. Price

   Usuń
  7. EMMA RAMOS (21)

   Nie da sobie w kaszę dmuchać i zdecydowanie nie lubi traktowania z góry. Potrafi o siebie zadbać. Korzysta ze studenckiego życia na tyle na ile może. Podczas ostatniego roku nauki planuje startować w wyborach na przewodniczącą akademii. Ma duże szanse aby wygrać, bo jest znaną i lubianą osobą. (plany na przyszłość do wymyślenia - powinna jakieś mieć, jako że jest ambitną osobą.)

   POWIĄZANIA: Philip Goodman, "Falcon1456", Joyce Williams, James Rogers

   Usuń
  8. CAROLYN MOORE (23)

   Na uczelnię dostała się dzięki bardzo dobrym wynikom w nauce. Test sprawności przeszła, lecz rewelacyjnego wyniku nie otrzymała, dlatego też za cel postawiła sobie poprawienie swojej tężyzny fizycznej. Odkąd pamięta chciała się związać z lotnictwem (tak jak jej matka), acz nie do końca z siłami zbrojnymi. Interesuje ją coś mniej ryzykownego. Dobrze się uczy przez co nie raz pomaga młodszym rocznikom przy trudniejszych tematach. Startuje w olimpiadach, ale nie jest tylko typowym kujonem, bo wcale nie odstaje od swoich rówieśników. Carolyn dość łatwo nawiązuje nowe znajomości, ale zazwyczaj potrzebuje trochę czasu nim się w pełni przed nimi otworzy. Posiada całkiem niezłe poczucie humoru i zdecydowanie nie lubi chować się po kątach.

   POWIĄZANIA: Dowolna osoba z bloga (Mężczyzna), Henry M. Gates

   Usuń
  9. JOYCE WILLIAMS (19)

   Pogodne usposobienie, przeważnie przyklejony do buzi uśmiech. Kocha podróżować dlatego też stwierdziła, że zawód stewardessy jest stworzony wprost dla niej. Wzbudza zaufanie, więc to kolejny atut. Nigdy nie miała problemów z nauką dlatego też mogła wybierać między uczelniami. Ta wydawała się najbardziej odpowiednia, co do jej zainteresowań.
   Uwielbia też widzieć euforię na twarzach kibiców, gdy wybiegają z dziewczynami po to by dopingować drużynę footballową.

   POWIĄZANIA: Cody Hull, Emma Ramos, Henry M. Gates

   Usuń
  10. MARY C. ROTH (24)

   Większość osób uważa ją za kujonkę i lizuskę. W przyszłości planuje zostać astronautą i ma ku temu możliwości. Pamięć fotograficzna ułatwia naukę, ale też ktoś nie poskąpił jej umiejętności w ścisłych kierunkach. Laureatka wielu konkursów i olimpiad. W jej roczniku uzyskała jeden z najwyższych wyników SAT. Nieco zarozumiała i wyniosła, dlatego nie ma zbyt wielu przyjaciół. Mimo to nie odmawia nikomu pomocy i służy pomocną ręką w potrzebie.

   POWIĄZANIA: Zachary Jackson

   Usuń
  11. ELIZABETH KEPLER (20)

   W dzieciństwie molestowana przez dziadka (do 10 roku życia). Nic dziwnego, że nie ufa mężczyznom i traktuje ich raczej dość chłodno. Nie unika ich jednak i traktuje jak kumpli, bo to wydaje się być dobrym murem.
   Przestworza są dla niej najlepszą odskocznią. Tutaj nie musi się o nic martwić, ani myśleć o przeszłości. Żałuje, że tak późno zdecydowała się na skok ze spadochronem. Co ciekawe marzy jej się śmierć w powietrzu... O innej przyszłości za wiele nie rozmyśla.

   POWIĄZANIA: Henry M. Gates, James Rogers, Harriet D. Price

   Usuń
 4. Blog: https://new--york--city.blogspot.com
  Poszukująca: Carmen Gallardo
  Poszukiwany: Matthew Dempsie, lat 28
  Instruktor tańców latynoamerykańskich w Romero's Dance School. Od niedawna również partner taneczny Carmen, razem z którą przygotowuje się do udziału w zawodach stanowych, o których marzył od lat. Pierwotnie miał wziąć udział w nich razem z żoną, Meredith, którą również poznał na parkiecie. Kiedy jednak ta w wyniku wypadku samochodowego straciła władzę w nogach i wylądowała na wózku inwalidzkim, zrezygnował z marzeń o mistrzostwie. Powrócił do nich dopiero kiedy w jego życiu pojawiła się Carmen.
  Jego małżeństwo jest już jedną wielką fikcją, chociaż z początku starał się o nie walczyć. Kalectwo żony nie miało być przeszkodą, jednak ostatecznie zniszczyło wszystko, co było między nimi. Nie ma wciąż jednak odwagi, aby odejść od Meredith, z którą ma dwójkę dzieci i kawał wspólnej historii. Ostatnio więc coraz więcej czasu spędza w pracy w towarzystwie carmen.
  Kontakt: pod kartką Carmen lub na maila pysiowelowe@gmail.com

  OdpowiedzUsuń