Gadżety menu

WĄTKI INDYWIDUALNE

Zakładka została stworzona po to, by ułatwić kontakt wszystkim chętnym autorom na pisanie wątków indywidualnych. Każdy może napisać w komentarzu swój nick i numer gadu-gadu. Każdy chętny będzie mógł się z daną osobą skontaktować. Komentarze autorów będą usuwane po upływie dwóch miesięcy, by nie gromadzić nieaktualnych ogłoszeń.

46 komentarzy:

 1. Krótko i na temat:
  Mam mało czasu, dużo weny i chęci do pisania. Przygarnę wszystko; od romansów poprzez obyczajówki na fantastyce kończąc.
  Prowadzę panie w różnym przedziale wiekowym. Przy dobrym pomyślę mogę spróbować poprowadzić pana.
  Kontakt:
  Mail: czarny.jezdziec69@gmail.com
  GG: 34885343

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie przygarnę do siebie wszystkie wątki damsko-męskie i damsko-damskie. Prowadzę głównie kobiety, z reguły dosyć młode, których wiek nie przekracza trzydziestu wiosen. Preferuje obyczajówki(nie straszne mi są wszelkiego rodzaju dramy, komplikacje i patologie), ale ogólnie jestem otwarta na propozycje(nie zamykam się w konkretnych ramach jakiegoś gatunku).

  ekscentryczna.muffinka@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Szukam osoby do wątku męsko-męskiego.Jestem otwarta na propozycje co do pomysłów, jednak preferuję obyczajówki.


  wyslijmimailem@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. serowy.dip@gmail.com - uwielbiam pisać, zawsze odpisuje i zawsze angażuje się w wątek. Lubię obyczajówki z dużą ilością dramy i patologii, mam mnóstwo pomysłów. Jest jeden haczyk - piszę tylko kobietami. Jeśli znajdzie się chętna duszyczka do pisania, to zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Stęskniłam się za pisaniem, mam nadwyżkę czasu i sporo chęci, dlatego z przyjemnością przygarnę kilka wątków. Przechodząc do rzeczy: męsko-męskie albo, jeśli pozwoli mi się poprowadzić kobietę, damsko-męskie obyczajówki. Lubię romanse, ale się przy nich nie upieram, dramaty, wszelką patologię dawkowaną z rozsądkiem, literacko nie istnieje dla mnie temat tabu, a jako że jestem osobą nad wyraz nieznosząca nudy i marazmu, chętnie podejmę się jakiegoś wyzwania, o. Potrafię się rozpisać, staram się, by postacie, które tworzę były autentyczne w swoich działaniach i zachowaniu (co nie znaczy, że zawsze grają fair play), a słabo mi jedynie od wiecznie niezdecydowanych ciepłych kluch. Przede wszystkim nie potrafię w autoreklamę i nie chcę tworzyć tutaj kilometrowego wywodu, po prostu hit me up; raczej się dogadamy.
  P.S. Ponoć całkiem ładnie piszę.
  P.P.S. Nie mam nawet ćwierć pomysłu, dlatego liczę na burzę mózgów.

  swietokradztwo@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochani, mam problemy z mailem, więc niech przypomną się ci, którym do tej pory nie odpisałam - może gdzieś mi umknęło. :<

   Usuń
 6. Lubię stereotypowe pomysły, obyczajówki i wątki męsko-męskie.

  srebnalampka@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam pomysły, mam chęci, mam czas. Prowadzę wyłącznie kobiety, a dalej już się dogadamy :)
  misiotulisio96@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Wątki damsko-męskie, jak i damsko-damskie. Prowadzę kobiety, w przedziale wiekowym 16-46. Dynamicznie i ciekawie, dużo akcji, dramaty, romanse, fantasy.
  nyaeleboe@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Wątki męsko-męskie i damsko-męskie, z naciskiem na te pierwsze. Mam parę pomysłów, ogólnie to marzy mi się wątek na tle historycznym, lub obyczajówka, jednak jak masz jakiś zarys to pisz śmiało, dogadamy się.
  Nie lubię olewania-sama tego nie robię. Oczekuję od drugiej osoby tego samego.
  Nie gryzę ;)

  wszystkobolimnie@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 10. [rotted.angel@gmail.com
  Mężczyźni homo lub biseksualni z podkreśleniem, że na ten moment przyjmę jedynie wątki męsko-męskie. Jestem bezpośrednia, marudzę, wybrzydzam, skupiam na szczegółach. Staram się odpisywać często, wychodzi raczej rzadko, ale jeśli to zdzierżysz, nie mówię, że sen nie okaże się nagle zbędny, bo po co spać, kiedy można tworzyć. Piszę dobrze i poszukuję osób na moim poziomie bazgrolenia, ponieważ tylko w takich przypadkach zdarza mi się stworzyć z kimś kilkuletni wątek na dobrym poziomie. A najwyraźniej tego na ten moment potrzebuję.]

  OdpowiedzUsuń
 11. Wątki damsko-damskie, najlepiej obyczajówki, a resztę sobie ustalimy wspólnie, zapraszam!
  camelopardalisflavus@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Ukocham i będę nosić na rękach za dobry dramat. Lubię obyczajówki, jednak dobrym fantasy, lub inną tematyką nie pogardzę. Wszystko zależy od pomysłu.
  Wątki tylko męsko-męskie ,
  Nie jestem autorem idealnym. Zdarzają mi się literówki, gorsze odpowiedzi, czy brak weny. Jednak mam nadzieję, że będziemy się dobrze bawić, bo to w końcu o czerpanie przyjemności z pisania chodzi, prawda? :D

  jedynecolubietojesc@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Szukam pani do wątku damsko-męskiego w przedziale wiekowym 25-45 lat. Lubię skomplikowane i poplątane historie, autorów, którzy z wyczuciem posuwają akcję w przód i lubią zwracać uwagę na szczegóły. Mam w zanadrzu kilka propozycji, ale chętnie poznam preferencje współautora. Zapraszam cieplutko!:)

  rybarybierybom@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 15. Cześć! Szukam autorów chętnych do poprowadzenia szkolnego wątku :) Mam dwa warianty powiązań do postaci na wózku i tutaj szukam osoby, która poprowadzi pana. Bardzo bym się cieszyła, a nawet skakała z radości, gdyby ktoś chciał poprowadzić któryś z tych dwóch wątków. Jeśli ktoś ma jakiś inny pomysł albo chęci na szkolny wątek, to też zapraszam. Mogę też prowadzić pana :) Staram się odpisywać regularnie, jeśli dłużej bym nie odpisywała, proszę mnie mocno szturchnąć. Czasem jestem w stanie wysłać odpis zaraz po otrzymaniu odpowiedzi. Wolę krótsze odpisy, a częstsze! Zapraszam :3

  kreatywna99@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Cześć wszystkim! Szukam osób, które są chętne pisać, niby żadna nowość tutaj, a jednak nie udało mi się jeszcze znaleźć nikogo na dłużej. Prowadzę głównie kobiety, ale przy ciekawym pomyśle chętnie spróbuję napisać postacią męska. Głównie obyczajówki, chociaż świat TVD też mi się marzy, nawet z postaciami kanonicznymi. Mam kilka pomysłów, ale lubię spełniać czyjeś marzenia. Odpisuje zazwyczaj codziennie. Jeśli masz ochotę po prostu coś stworzyć - pisz! Przyjmuje wszystkich chętnych :D
  lenap9505@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 17. Wątki damsko-męskie, obyczajowe, chętnie w polskich realiach. Wolę prowadzić mężczyzn, zdarza mi się bardzo rozpisywać i lubię spełniać czyjeś marzenia.

  norweski.kolczasty@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mail nie istnieje według google :c

   Usuń
 18. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 19. Od zawsze wątki męsko-męskie. Dojrzali panowie oraz chłopcy, bohaterowie twardo stąpający po ziemi i ci, którym towarzyszy emocjonalne rozchwianie, brak przerysowania i wyidealizowania, pełno ludzkich problemów i słabości. Wszelkiego rodzaju obyczajówki, tematyka szkolna, toksyczne relacje, przeciwności losu, różnica wieku, miłosne zawirowania. Nie posiadam większych ograniczeń jeśli chodzi o fabułę czy listy rzeczy, których się nie podejmę, ponieważ w jakiś sposób mnie gorszą. Lubię wyzwania oraz brak oczywistości. Dbam o historię swoich podopiecznych, sferę psychologiczną oraz tą uczuciową, czego nie doświadczy się w moich minimalistycznych kartach postaci, ponieważ stawiam na stopniowe uzewnętrznianie w odpisach. Chciałabym trafić na rzetelne osoby, które nie znikną na etapie wstawiania karty czy rozpoczęcia, a pozwolą na długotrwałą współpracę i stworzenie cudownych historii. Nie odpisuję codziennie, ponieważ nie zawsze pozwala mi na to życie prywatne, dlatego nie wymagam tego od współautora. Pragnę jedynie zaangażowania i szczerości, gdy zapał minie, a nie chamskiego olewania.

  dontyouhauntme@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 20. succubusinred13@gmail.com

  Szukam panów do wątków obyczajowych, romansideł, kryminałów, itp. Mam kilka pomysłów, ale chętnie spełnię czyjeś marzenia. Więcej informacji na mailu.

  OdpowiedzUsuń
 21. Wątki męsko męskie, jak i damsko męskie (chociaż w tym przypadku wolałabym prowadzić kobietę ;)).
  Lubię wszelkiego rodzaju dramaty, obyczajówki, romanse. Nie lubię olewania, jak wątek Ci się nie spodoba to lepiej napisać, niż ignorować.
  Pomysły jakieś mam, jednak wszystko jest do ugadania.

  bogachybaniema@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 22. http://in-dy-wi-du-al-nie.blogspot.com/2018/06/pomysy.html

  Zapraszam, może ktoś się skusi :)
  succubusinred13@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 23. Ponawiam ogłoszenie :)
  Tak jak wcześniej pisałam wątki męsko-męskie, aczkolwiek w tej chwili przemyślę też damsko-męskie. Moim marzeniem jest poprowadzenie obyczajówki, która nie skończy się na paru mailach i ciszy ze strony autora.


  srebnalampka@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 24. Czarny Jeździec10 czerwca 2018 22:44

  Hej!
  Właściwie, to szukam osób do konkretnego wątku osadzonego w świecie skrytobójców i magii. Pomysł luźno inspirowany Szklanym Tronem. Naprawdę luźno, więc znajomość książki nie jest konieczna, ale mile widziana :D

  czarny.jezdziec69@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 25. Damsko-damskie, męsko-męskie, damsko-męskie - byle z romansem, z komplikacjami, z seksem na zgodę i rozedrganymi dłońmi.
  Nie daj się prosić, po prostu napisz.

  schmetterlinglilith@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 26. Damsko- męskie dramaty, romanse, skomplikowane i trudne relacje.
  Zapraszam! Ozłocę!;)

  maslo.migdalowe@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 27. wszystkobolimnie@gmail.com

  Ponawiam.
  Wątki tylko męsko-męskie, wszelkiej maści obyczajówki, dramaty, romanse. Lubię oklepane pomysły. Często się rozpisuję

  OdpowiedzUsuń
 28. Poszukuję kogoś do mocniejszego wątku. Co przez to rozumiem? Pot, krew i łzy. Kogoś kto dobrze się czuje w brutalnych męskich postaciach.
  Ja sama chciałabym wcielić się w kobietę zapatrzoną w drugą osobę – trochę ciepła klucha, trochę cwana bestia (obiecuję, że nie zawsze będzie się poddawała jedynie tej drugiej osobie). Nie mam konkretnego pomysłu, po prostu mam ochotę na przesiąkniętą nienawiścią i namiętnością relację.
  Jeżeli rozumiesz o co mi mniej więcej chodzi – napisz.
  PS. Nie jestem fanką tasiemców (max. 350 słów na odpis), przy nich akcja traci na dynamice, a tego nie lubię.
  e-mail:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możecie mnie jeszcze znaleźć tutaj:

   Usuń
 29. Cześć i czołem.
  Przytulę do serducha wątki męsko-męskie i damsko-damskie. Dla męsko-damskich też czasami znajdzie się miejsce, zwłaszcza kiedy pomysł przypadnie mi do gustu. :)
  Najwygodniej czuję się z postaciami do trzydziestki, chociaż nie jest to jakaś sztywna reguła i zdarza mi się zrobić kogoś starszego.
  Przeważnie lubię się rozpisać.
  Jeśli chodzi o tematykę wątku to jestem dosyć elastycznym stworzonkiem, wezmę zarówno fantasy jak i coś bardziej realistycznego. Mam także kilka pomysłów, którymi chętnie się podzielę. Nie straszne mi także zagadnienia takie jak duże różnice wieku, przemoc, kazirodztwo itp. Lubię jak wątek wyciska ze mnie uczucia, śmiało, sponiewierajcie mnie czymś dobrym.
  Mogę napisać także coś w jakimś konkretnym uniwersum, ogarniam serię Temeraire, Baśniobór, Grę Endera, Attack on titans i Gravity Falls, a także kilka innych, jednak nie chcę przeciągać.

  all.good.things0321@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 30. Ponawiam ogłoszenie.
  Jeż szuka wątków, ciągle i niezmiennie. Głównie w tematyce mafijnej, ale w razie czego jest w stanie się dogadać. Chętnych zapraszam do bliższego poznania: jeznakolkach@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 31. Ponawiam :)
  Wątki męsko-męskie, obyczajówki. Lubie się rozpisać i skupiać na uczuciach bohaterów.

  zostanedresiarzem@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 32. sesja się skończyła, więc się nudzę i poszukuję wątków. przyjmę wszystko oprócz jakiejś high fantastyki, bo się na tym nie znam. najchętniej obyczajówki, bo to jest moja strefa komfortu, ale jestem w stanie spełniać życzenia!
  niepodskakujbicz@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 33. Szukam ciekawych wątków damsko-damskich lub męsko-męskich. Najchętniej obyczajówki z mnóstwem smutnych momentów, skomplikowanych relacji, problemów. Przyjmę również kryminały. Może być także w konkretnym uniwersum. Będę kochać za przemyślany wątek w klimacie Sense8
  coldbittertea@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 34. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 35. Przygarnę wszystko, co choć trochę odciągnie mnie od rzeczywistości i uciszy nudę. Wątki damsko-męskie oraz damsko-damskie - obyczajówki, romanse, dramaty.
  Nie jestem wybredna.

  czuje.duzo.miety@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 36. Szukam chętnej osóbki do pisania na forum lub prywatnie. Męsko-męskie relacje jedynie. Dramaty, problemy i dziwactwa nie są mi obce. Zapraszam! <3

  pterodaktyl42@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 37. Damsko-meskie wątki. Prowadzę kobiety. Akcja, dramaty, biorę prawie wszystko.

  Xunderwaterflowerx@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 38. Witam
  Na wstępie zaznaczę, że dawno już nie pisałam, z wielu powodów, także osobistych. Brakuje mi tego jednak i w wolnych chwilach bardzo by mi się to przydało, o ile kogoś nie przerazi fakt, że może zdarzyć się, iż odpiszę czasem 1-3 razy w tygodniu. Pisałam dawniej na kilku blogach, sama kilka administrowałam, jednak teraz nie mam czasu na tego typu zorganizowane sprawy, wolę pisać na luzie.
  Prowadzę kobiety i mężczyzn, o wiele częściej panie i tworzę silne oraz zdecydowane postacie, gdyż "niewinnymi i cichymi" szybko się niestety nudzę. Chyba, że mają szansę ewoluować, to wtedy jeszcze jest dobrze.
  Bardzo chętnie przyjmę wątek w świecie sci-fi (ukocham za uniwersum Mass Effect, bo po tylu latach mam wielki sentyment). Jeśli chcesz pisać w świecie fantasy, też jestem za (Baldur's Gate, Neverwinter Nights, Dragon Age oraz wiele innych, także ze świata książek i filmów, po prostu dopytaj). Może zgodzę się na jakąś obyczajówkę, o ile to będzie naprawdę dobry pomysł.
  Zapraszam, nie gryzę. No, może czasem, jak ktoś wybitnie wręcz zasłuży ;) A, mogę też pisać w języku angielskim, jeśli ktoś chce.

  vardalia90@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 39. Wakacje, dużo czasu, a ja cierpię na niedobór fantasy, sci-fi i post-apo z dużą dozą dram oraz akcji. Aktualnie marzy mi się coś z uniwersum Łowcy Androidów, Detroit: Become Human, The Last of Us i Wiedźmina. Ogólnie jestem straszliwym nerdem i siedzę 24/7 w grach, więc jakby ktoś chciał popisać w jakimś innym, growym świecie to zapraszam, możliwe, że akurat będę znała. Piszę się przy tym na wszelkie romanse z angstem, fluffem i czego tam sobie nie zapragniecie. Przeważnie wolę prowadzić panów, lecz chętnie ustąpię i również wezmę się za jakąś kochaną babeczkę. O, no właśnie, wychodzą mi jedynie damsko-męskie i z góry za to przepraszam. W życiu nie pisałam indywidualnych, ale zapraszam!

  iammadeofbones@gmail.com
  ☼ 63403727

  OdpowiedzUsuń
 40. Cześć,
  choć na blogi brakuje mi czasu, nie chcę całkiem rezygnować z pisania. Jeśli więc masz w sobie duże pokłady cierpliwości i chcesz napisać jakiś wątek (obyczajówkę, historyczny, na podstawie jakiś książek) pisz śmiało. Prowadzę głównie panie, ale ostatnio podejmuję się również pisania osobnikami płci męskiej. Jestem otwarta na wszelkie propozycje :)

  itawaputtytat0@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 41. pssst, hey kid, hey, want some... WĄTKI?
  (ten żart był bardzo śmieszny w mojej głowie)
  Dodałam nowe pomysły: KLIK
  Piszę kobietami w damsko-męskich.
  W sumie napisałabym coś z Wiedźmina, ale akurat tutaj pomysłów nie mam.
  Praktykuję fantasy.
  Mogę też pisać po angielsku.
  istoleasweetroll@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 42. Sprawy rodzinne zmusiły mnie do porzucenia wątków, ale po miesiącu wracam :).
  Tak jak wcześniej: wątki męsko-męskie, najlepiej obyczajówki, dramaty. Nie odpisuję codziennie.

  wszystkobolimnie@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 43. Chciałabym spróbować wątków w języku angielskim lub hiszpańskim.
  Najchętniej piszę kobietami, ale dogadamy się.
  Mile widziany pomysł.

  patrzymy.tylko.w.dobra.strone@gmail.com

  OdpowiedzUsuń