O nas

Spisownik został założony 3 marca 2013 roku po zamknięciu Grupowa. Jest to strona w pełni poświęcona blogom grupowym i ich autorom. Jeśli jesteś jednym z nich, zajrzyj do podkategorii, aby odznaleźć interesujące Cię RPG. Możesz również dodać swojego bloga do spisu, klikając w odpowiedni napis. Jeżeli uważasz, że Spisownik zasługuje na promowanie, będzie nam ogromnie miło, jeśli wstawisz jeden z naszych banerów (zakładka Partnerstwo) na swojego bloga. Możesz nawiązać bezpośredni kontakt mailowy z administracją Spisownika, pisząc na adres: kontakt.spisownik@gmail.com.

WĄTKI INDYWIDUALNE

Zakładka została stworzona po to, by ułatwić kontakt wszystkim chętnym autorom na pisanie wątków indywidualnych. Każdy może napisać w komentarzu swój nick i numer gadu-gadu. Każdy chętny będzie mógł się z daną osobą skontaktować. Komentarze autorów będą usuwane po upływie dwóch miesięcy, by nie gromadzić nieaktualnych ogłoszeń.

9 komentarzy:

 1. Uparcie ogłaszam się dalej :)
  Fantastyka, taka na 100, a nawet 200%. Pościgi orków, magiczne wybuchy, podróże na miarę Bilbo Bagginsa. Może być stereotypowo, może być klasycznie, może być ambitnie, może być jakkolwiek, byle było fantasy mocno. Płeć postaci nie gra roli, w tej kwestii jestem elastyczna.
  shego93@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisałam do Ciebie :)

   Usuń
 2. jedenraztylkojedenraz@gmail.com -> wezmę coś ciekawego od ręki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jedenrazytylkojedenraz@gmail.com - kajam się przed osobami, które do mnie pisały, bo zrobiła literówkę w adresie email. Jeśli ktoś ma ochotę ten jest właściwy.

   Usuń
 3. Wszystko, tylko nie post-apo, homo i kryminały. I superbohaterowie. Prowadzę raczej mężczyzn (albo chłopców), staram się być systematyczna, nie mam konkretnych pomysłów, więc kwestie wątku do ustalenia. Ewentualnie spełnię Twoje marzenia. Może być nawet jakiś banał, byleby nie przekraczał granicy superbanału. Nie wymagam jakichś wybitnych zdolności w pisaniu, bo sama takich nie mam, ale chciałabym jednak, żeby jakiś minimalny wysiłek był w tę naszą przygodę wkładany.
  No i jeśli Ci się znudzi, nie spodoba, cokolwiek - proszę o natychmiastowe informacje. Nie chce mi się czekać sto lat na byle jaki odpis i męczyć się ze współautorem.

  svper.noua@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej!
  Chętnie napiszę coś obyczajowego/ romansowego/ dramatowego. Gotowych pomysłów nie mam, ale zalążków nie brakuje.
  Zapraszam! :)
  czarny.jezdziec69@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Szukam różnego rodzaju wątków, nie ograniczam się.
  Zapraszam, nie narzekam wiele (aż tak khehe).

  panmaslaiwody@gmail.com lub gg - 63424927

  OdpowiedzUsuń
 6. baad.liarss@gmail.com
  Zapraszam. Na pewno się dogadamy!

  OdpowiedzUsuń
 7. Postaram się streścić.
  Chcę napisać wątek z osobą, która nie zniknie po kilku dniach bez słowa. Naprawdę, nie jestem wybredna, choć nie ukrywam, że mam słabość do obyczajówek i romansów. Nietypowe zwroty akcji, psychologiczne wywody i dziwne relacje oczywiście również wchodzą w grę. W kwestii wszelkich szczegółów dotyczących postaci jestem elastyczna, więc na pewno jakoś się dogadamy.
  Zapraszam!

  zerwana.stokrotka@gmail.com

  OdpowiedzUsuń