Gadżety menu

24 września, 2014

Wolne Postacie

Zakładka, pod którą możesz zostawić opis wolnej postaci, którą zamierzasz oddać do przejęcia na jakimś blogu. Najlepiej, aby osoba, która poszukuje autora, opisała dokładnie swoją wolną postać oraz podała adres bloga, na którym można nią dołączyć. W tej zakładce mogą się również zgłaszać osoby, które poszukują wolnej postaci, którą mogliby przejąć.
Zasada jest taka: jeżeli ktoś chce przejąć postać, która została wpisana poniżej, zobowiązany jest napisać odpowiedź do komentarza o treści "postać zarezerwowana" lub coś w tym stylu.

45 komentarzy:

 1. Zapraszam do zajmowania wolnych postaci na VA (Vrije Amsterdam) ;)

  http://virje-amsterdam.blogspot.com/p/wolne-postaci.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam do oddania wolna postać, ktoś kto pomoże przy małej intrydze :) Wszystko jest mi obojętne, tylko jedno jest ważne - postać to czarownica/wiedźma. Jeśli ktoś zainteresowany niech napiszę tu, wtedy podam do siebie kontakt.

  OdpowiedzUsuń
 3. hogwarckie-kroniki.blogspot.com

  Ian Buckett
  18 lat, Gryffindor, VII klasa
  Najlepszy przyjaciel Georgie Hawkins, który zawsze stoi na straży jej bezpieczeństwa. Zakochany w niej bez wzajemności, próbuje zagłuszyć smutki umawiając się z innymi dziewczynami.
  Wszystkie potrzebne informacje są w zakładce 'wolne postacie' na blogu i karcie Georgie Hawkins. Nie mam konkretnego planu co do nich, ale można stworzyć mały dramat. Wszystko do ugadania. Można pisać do mnie na maila: niebieskozieloneoko@gmail.com

  Mam nadzieję, że ktoś się skusi :3

  OdpowiedzUsuń
 4. http://normal-place.blogspot.com/
  Antonio Castello
  Mąż Aidy.
  Porywczy jak mało kto z typowo włoskim charakterem. Kiedy dowiedział się o niepłodności żony z początku zrobił jej awanturę a później wyszedł i już nie wrócił.
  Od miesiąca mieszkają osobno, nie mając ze sobą kontaktu, jednak żadne z nich nie złożyło jeszcze pozwu rozwodowego.
  Duża dowolność postaci oraz wszystko do dogadania pod kartą Aidy lub na mailu, czarykierwamary@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Imię i nazwisko: Charles Bayley
  Wiek: 27 lat
  Stanowisko: klaun
  Wygląd/charakter/historia: Charles od zawsze był bardzo pracowity. Był ulubieńcem rodziców, choć miał jeszcze szóstkę rodzeństwa. Zawsze najciężej pracował i najlepiej się uczył, choć znacznie częściej pomagał rodzicom, niż przebywał w szkole. Szybko jednak ta idealność zaczęła go męczyć. Pomimo tego, że rodzice przepisali mu farmę, postanowił zaczerpnąć lepszego życia, niż tego, które do tej pory prowadził. Znalazł pracę w cyrku i jak się okazało, sceniczne występy były tym, czego poszukiwał. Lubi pracę z dziećmi i czasem obdarza je za dużą czułością jak na zwykłego klauna, ale nikt nie wie czemu. Tak naprawdę nie porzucił rodziny tylko po to, by odnaleźć lepsze życie. Jego dziewczyna poroniła, a on, zamiast jej pomóc, wolał uciec o co się do tej pory obwinia.
  Powiązania:
  Isabel Cales – bardzo bliska osoba. Regularnie ze sobą sypiają, ale to nie o to chodzi. Jest pomiędzy nimi więź. Wiedzą o sobie wszystko, choć ich znajomość wcale nie zapowiadała się na taką poważną. Zaczęło się prozaicznie, od łóżka, a skończyło na długich, wieczornych rozmowach. Uczucia pomiędzy nimi nie można jednoznacznie nazwać. Są ze sobą blisko, ale czy to miłość? Mają świadomość, że jeśli ujawnią się ze swoim uczuciem, to gorzko tego pożałują.

  ubique-circus.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. http://hogwarckie-kroniki.blogspot.com/

  Imię i nazwisko: (dowolne)
  Status krwi: Mugolak
  Dom: Gryffindor
  Rodzaj wątku: romans męsko-męski

  To właściwie wszystkie wymogi. Miło by było jakby to był taki typowy Gryfon, który potem wdałby się w romans ze Scorpiusem Malfoyem. Chodzi mi o takie from hate to love.

  Więcej informacji na mailu (melkazabini@gmail.com) lub na gg (32734922).

  OdpowiedzUsuń
 7. http://data3.whicdn.com/images/159695428/large.jpg
  [zdjęcie z weheartit]
  James Folley
  20 lat
  tatuś-uciekinier | wielka miłość Susanne | absolwent liceum Amelie Dupont | palacz

  Inne cech można sobie wymyślić, po więcej informacji co do relacji Jamesa i Susie proszę się zgłaszać pod kartą Susanne Shannon. Jeszcze tak nadmienię, że chcę, by osoba, która go przejmie nie miała słomianego zapału, pisała w miarę długo i bywała często. Tyle. :)
  paris2021.blogspot.com

  Susanne Shannon

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam do oddania trzy, bardzo ciekawe osóbki na legendarnym new--york--college.blogspot.com

  1. Nils Rueslåtten

  Pochodzenie: polsko-norweskie.
  Wiek: 23-25 lat
  Zawód: dowolny
  Stan cywilny: dowolny
  Powiązanie z Charlotte - młodszy brat.
  Wizerunek: Jack Black ( do negocjacji)

  Nils jest drugim dzieckiem Iwony i Madsa Rueslåttenów, bratem Charlotte (najstarsza) i Anabelle (najmłodsza). Swoje dzieciństwo spędził w Salem, wraz z rodziną, w sezonach wakacyjnych często odwiedzał rodzinę w Polsce i Norwegii.
  Nils to wciąż duże dziecko, jest nieokiełznanym fanem muzyki rockowej i punkowej, gra na gitarze elektrycznej i drze mordę w kapeli. Jest jednak bardzo inteligentny i cwany, przez co ZAWSZE wychodzi cały z problemów, w które się pakuje. Wciąż trzyma sztamę z rodzeństwem, chociaż jawnie przyznaje, że "nie rozumie bab". Co go przygnało do Nowego Jorku?
  Chęć zaistnienia na rynku muzycznym, pieniądze i pragnienie przeżycia przygody.


  2. Shelly D'Angelo

  Pochodzenie - do ustalenia.
  Wiek - 27-28 lat
  Wizerunek - Evelyne Brochu ( do negocjacji)
  Zawód - psycholog w prywatnej klinice
  Stan cywilny - dowolny
  Powiązanie z Charlotte - przyjaciółka

  Shelly to skomplikowana osoba, pełna radości życia, jednak nie pozbawiona ciemnej strony. Domorosła artystka, przepięknie maluje/fotografuje, chętnie imprezuje i podrywa mężczyzn, na których działa jak magnes. Oddana swojej pracy, jest człowiekiem z misją. Biseksualna, jej przyjaźń z Charlotte to owoc pubowego podrywu.


  3. Carter Donovan

  Pochodzenie - do ustalenia
  Wiek - 27-28 lat
  Wizerunek - Jordan Gavaris
  Zawód - do ustalenia
  Stan cywilny - dowolny
  Przyjaciel Charlotte

  Esteta, wegetarianin, pisarz. Szczery do bólu, nie skrywa swoich emocji, wykłada kawę na ławę bez najmniejszego skrępowania. Cieszy się każdym dniem, dużo imprezuje, pije i pali trawkę ( co nie przeszkadza mu na drugi dzień wcinać kiełków i marudzić, że Charlotte źle się odżywia i pije za dużo kawy). Ma skłonności do obu płci, jednak preferuje panów. Niezależny, wolny jak ptak, o świetnym poczuciu humoru.


  Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy na divasatanica8@gmail.com, ewentualnie pod kartą Charlotte Rueslåtten na NYC ;)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Imię i nazwisko: Noel Parnell
  Wiek: 26-28 lat
  Zawód: Żołnierz
  Krótki opis: Noel w wieku sześciu lat został adoptowany przez państwo Hamilton, ponieważ jego biologiczni rodzice zginęli w wypadku samochodowym*. Kiedy dowiedział się o adopcji zmienił nazwisko na te, które odziedziczył po nieżyjącym ojcu. Noel jest pewnym siebie, nieco zarozumiałym, młodym mężczyzną, który jak nikt inny jest lojalny względem innych osób. Zawsze skory do pomocy, często bawi się w księcia na białym koniu. Dziewczyny traktuje raczej przedmiotowo, przez co jest obiektem plotek mieszkańców. Dwa lata temu wyjechał na misję. Starał się utrzymywać kontakty z rodziną, jednak przez różne niedogodności dość kiepsko mu to wychodziło. O swoim przyjeździe nie poinformował nikogo, chcąc zrobić wszystkim niespodziankę. Powiązania: Leslie Hamilton - przyrodnia siostra, która niemal od zawsze była dla niego tylko siostrą. Kilka dni przed jego wyjazdem doszło między nimi do czegoś, o czym oboje bardzo chcieli zapomnieć. Teraz, kiedy wrócił uczucie sprzed wyjazdu wróciło, choć oboje starają się to ukryć.
  Lucas Shelton - najlepszy przyjaciel, który razem z nim wyjechał na misję.
  Wizerunek: Brant Daugherty **

  Imię i nazwisko: Lucas Shelton
  Wiek: 26-28 lat
  Zawód: Żołnierz
  Krótki opis: Luke przed wyjazdem na misję był miłym i dość przyjaźnie nastawionym do życia chłopakiem. W odróżnieniu od Noela wrócił już pół roku temu, aby po śmierci wujka i ojca pomóc w gospodarstwie rodziców. Po powrocie stał się porywczy i agresywny, przez co bardzo często ląduje za kratkami. Nie potrafi trzymać rąk przy sobie i nie zawahałby się nawet przed uderzeniem kobiety.
  Powiązania: Noel Parnell - najlepszy przyjaciel, z którym wyjechał na misję. Musiał jednak wrócić wcześniej. Przed wyjazdem obiecał mu, że zaopiekuje się Leslie, z którą zaczął spędzać coraz więcej czasu.
  Leslie Hamilton - przyjaciółka, idealny przykład na to, iż przyjaźń damsko-męska istnieje, choć właściwie nie do końca. Ostatnio coś jakby między nimi zaiskrzyło, a matki chcą ich ze sobą zeswatać i wyprawić wspaniałe i huczne wesele.
  Wizerunek: Hayden Christensen

  *powód śmierci rodziców można zmienić ** Prosiłabym o nie zmienianie mu tego wizerunku. Więcej informacji udzielę pod kartą Leslie Hamilton, bądź na mailu: czarny.jezdziec69@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Dwie postacie do wyboru: obydwie tej samej płci, i obydwie w tej samej relacji z moją postacią, tyle że różnią się charakterem i przeszłością.

  LEON GREEN
  17 lat | Gryfon | Półkrwi | VII
  Nie znajdzie się w Hogwarcie drugiej takiej osoby jak Leoś. Podobno to dziewczyny znają wszystkie ploteczki, jednak w tej szkole to właśnie on jest skarbnicą informacji. Wie wszystko o wszystkich i o wszystkim co się wydarzyło w szkole jeszcze zanim zamieszane w to osoby zaczną dzielić się swoimi przeżyciami z innymi. Niezwykle towarzyski i uroczy na swój sposób. Ciamajda jak ich mało trzymająca się z dala od wszelakich sportów poza zawodami w jedzeniu jajecznicy z bekonem. Mimo wszystko jednak niezwykle tajemniczy i niezbyt chętny do rozmów o swoim życiu. Rzekomo romantyk, chociaż ta teoria została już obalona. Rzekomo zakochany, co jest prawdą. Zdradzony i niechciany- temu zaprzeczy, ale niestety to też można zaliczyć do faktów. Marzy by zostać redaktorem naczelnym Proroka Codziennego. A poza tym, chociaż jego wymarzona partnerka stanowczo odmawia, to chciałby mieć siódemkę dzieci, albo nawet dziesiątkę jak mu starczy czasu, ale muszą być podobne do matki- więcej do kochania.

  RONALD VANPERSI
  17 lat | Krukon z krwi i kości | Mugol| Prefekt | VII

  Jak niektórzy czarodzieje fascynują się światem mugoli, tak Ronald czerpie niesamowitą radość z zagłębiania się w zagmatwany świat czarodziei. Już od dziecka czuł ciągoty do magii, a gdy w dzieciństwie poznał małą czarownicę, był siódmym niebie. Przez kilka lat ich przyjaźni, które były jednocześnie najpiękniejszym i najgorszym okresem w jego życiu, przez myśl iż on Nigdy nie będzie jak ona, poznał praktycznie wszystkie tajniki związane z egzystencją magicznych ludzików, którzy żyli sobie koło mugoli, którzy nie wiedzieli o ich odmienności, traktując ich jak normalne jednostki. A potem dostał ów magiczny list który zmienił jego życie i znów był w niebie. Już szósty rok przemierza szkolne korytarze nie mogąc się nadziwić nowym światem. Znany ze swojej nudności oraz zapędach do popadania w rutynę nie wyróżniający się z tłumu krukon, który nie rozstaje się ze swoim podręcznym notatnikiem oraz starym chomikiem w kieszeni. Troszeczkę zgorzkniały, jednak całkiem towarzyski. Nadal trochę zamknięty dla nieznajomych, jednak pracuje nad tym. Może nieco za bardzo nieśmiały i aspołeczny. Tylko jedna osoba do niego dotarła, jednak oddzielne domy spowodowały w ich życiu zamieszanie, przez które coraz bardziej się od siebie oddalają. Poza chomikiem ma sowę i kota. A w ogóle to kiedyś chce mieć jednorożca. I smoka. A najlepiej to wszystkie magiczne stworzenia.

  Więcej informacji
  Panowie w wolnych
  Moja postać
  Zapraszam serdecznie do wspólnej zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Blog: Hogwarckie Kroniki

  Postać: Karen Ackerman

  CORMORAN BLACKBOURNE (w ostateczności może pójść do wymiany)
  Cormoran Blackbourne przyszedł na świat 11 kwietnia 2005 roku jako syn czystokrywistych aurorów. Gdy nie trafił do Ravenclawu, nieco zawiódł swoją matkę, która marzyła, by jej syn znalazł się w domu Roweny, tak jak jego rodzice i dziadkowie. Ale jakoś się z tym pogodziła. Kiedy jednak powiedział jej, że po skończeniu szkoły planuje zająć się jakimś mugolskim zawodem - wtedy dopiero się zdenerwowała. Przecież jej syn nie może tak po prostu marnować swojego potencjału! I tak runęła jego jak dotąd poprawna relacja z matką.
  Kłócą się jak stare dobre małżeństwo, rozmawiają jak przyjaciele, denerwują się nawzajem a i tak ich przyjaźń trwa nieprzerwanie od 5 lat. Ale hej!, kto się czubi, ten się lubi.
  Wizerunek: Ben Wishaw
  Jestem ugodowym człowiekiem, w wielu sprawach można się dogadać, ale proszę, niech ktoś przygarnie Cormy'ego!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomniałabym - pisać na maila: clarie.weasley@gmail.com

   Usuń
 12. Zapraszamy! ;)

  http://air-force-academy.blogspot.com/p/wolne-postacie.html

  MĘŻCZYŹNI:
  STUART J. WATTS
  JAMES ROGERS
  HENRY M. GATES
  ZACHARY JACKSON
  CODY HULL
  PHILIP GOODMAN

  KOBIETY:
  ELIZABETH KEPLER
  CAROLYN MOORE
  JOYCE WILLIAMS
  MARY C. ROTH
  EMMA RAMOS

  OdpowiedzUsuń
 13. [http://akademia-ulzzangow.blogspot.com/p/do-przejecia.html]

  Akademia dla ulzzangów - 얼짱 Academy - zaprasza wszystkich uroczych i utalentowanych Azjatów do składania podań!

  Wizerunki do przejęcia:
  Nam Joo Hyuk - aktor / model
  Puff Guo Xue Fu - aktorka / piosenkarka w Dream Girls
  Yan Aaron - aktor
  Lee Yo Bi - aktorka
  Jang Geun Seok - aktor
  Luna - wokalistka w f(x)
  Lee Hong Ki - aktor
  Jang Chom Mi - ulzzang
  Lee Min Ho - aktor
  Park Tae Joon - ulzzang od Aboki
  Jang Min Hee - ulzzang / modelka
  L.Joe - raper w TeenTop
  IU - wokalistka
  Jeon Jung Kook - wokal, rap w Bangtan Boys
  Park Hye Min - ulzzang
  Ryu Hye Ju - ulzzang
  Park Hyung Seok - ulzzang od Aboki
  Tia Li - aktorka / piosenkarka w Dream Girls
  Park Ji Ho - ulzzang

  OdpowiedzUsuń
 14. Zapraszam!
  http://virje-amsterdam.blogspot.com/p/wolne-postaci.html

  OdpowiedzUsuń
 15. http://elements-war.blogspot.com/p/wolne-postacie.html
  Zapraszamy.

  OdpowiedzUsuń
 16. Blog: http://varszava.blogspot.com/

  Postacie:

  Tymon Potocki
  18 lat, brat bliźniak Amandy Potockiej. Uczeń Batorego. Nie ma pojęcia, co będzie robił w przyszłości; najprawdopodobniej wybierze studia na Politechnice Warszawskiej lub gdzieś za granicą. Chłopak z zasadami, choć nie stroni od szalonych imprez, zawsze potrafi powiedzieć sobie "dość". Najspokojniejszy i chyba najbardziej dojrzały z rodzeństwa Potockich. W wieku szesnastu lat przeżył wypadek, na skutek którego zmarła jego przyjaciółka. Po tym wydarzeniu spędził pół roku w szpitalu psychiatrycznym, leczony z ciężkiej depresji, z której na szczęście udało mu się wyjść. Gra w szkolnej drużynie koszykarskiej.
  Wizerunek: Nico Krull
  https://delicatelyflamboyant.files.wordpress.com/2013/04/tumblr_ls1gkk4yx51qg22hlo1_1280.jpg

  Cyprian Potocki
  Urodzony w 1995 roku. Studiuje automatykę i robotykę. Najbardziej niepokorny brat Edmunda. Jako dzieciak wszczynał bójki, jako nastolatek sprawiał problemy nauczycielom. Przy tym to całkiem inteligentny chłopak, zazwyczaj umiejący się doskonale wytłumaczyć i wybronić. Drażni się z niemal każdym i nie uznaje żadnych autorytetów. Niepewny swojej orientacji, z czego raczej nie jest dumny i z czym raczej się nie obnosi. Ma doskonałe wyczucie rytmu; niegdyś tańczył w zespole i jako tancerz tańca towarzyskiego, z obydwu zajęć zrezygnował wraz z pierwszym związkiem z chłopakiem. Posiada ptasznika płci żeńskiej.
  Choć wolałby, by było inaczej, jest potwornie wrażliwy i uczuciowy.
  Wizerunek: River Viiperi
  http://stardustandsequins.files.wordpress.com/2011/10/river-viiperi-daman.jpg

  Oskar Potocki
  24 lata. Dwa razy zmieniał studia, ostatecznie pozostał na informatyce na wydziale cybernetyki WAT-u. Nie wie, czy długo zagrzeje tu miejsce, bo jest pacyfistą i z wielkim wysiłkiem zmusza się do myślenia, że miałby działać na rzecz wojny.
  Złota rączka, ma ogromne powodzenie u kobiet. Jest członkiem Mensy, ale raczej się tym nie chwali.
  Jego największym marzeniem jest zwiedzić cały świat; zdążył już objechać Bałkany, Półwysep Skandynawski i kilka Stanów w Ameryce (jego wycieczka skończyła się wraz z funduszami na paliwo).
  Lubi czytać książki i pisać wiersze.
  Wizerunek: Miles McMillan
  http://iv1.lisimg.com/image/4535900/600full-miles-mcmillan.jpg

  Amanda Potocka
  Osiemnastoletnia uczennica liceum ogólnokształcącego im. St. Staszica. Potwornie ambitna i szalenie zdolna. Przez lata przylgnęła do niej metka najlepszej uczennicy w klasie, której to dziewczyna nie ma zamiaru stracić. Od zawsze pragnęła studiować inżynierię biomedyczną i nie zapowiada się na to, żeby miała zmienić zdanie. Pewna siebie, energiczna dziewczyna; bardzo lubi się bawić, jednak woli to robić z grupką najbliższych znajomych. Siostra bliźniaczka Tymona, oczko w głowie rodziców i Kruszynka Edmunda.
  Wizerunek: Nimue Smit
  https://40.media.tumblr.com/3b3ae5e73e25f29c1fbad0372ea9d7c4/tumblr_nhd8dnLV0W1qljft7o1_400.jpg

  OdpowiedzUsuń
 17. Inga Kosowska
  Dwudziestodwuletnia przyjaciółka Edmunda Potockiego, wynajmuje mieszkanie z nim i z jego kumplem. Adoptowana córka pary Polaków; jej biologiczni rodzice pochodzili z Korei Południowej. Studiuje gospodarkę przestrzenną na Politechnice Warszawskiej. Uwielbia czekoladę i stare filmy romantyczne. Pięknie rysuje i fotografuje, niektóre ze swoich prac sprzedaje.
  Wizerunek: Sung Hee Kim
  http://41.media.tumblr.com/6b6b90fa0325d5b4943220efeaadab1e/tumblr_mje86cFA6B1qki8a1o1_500.jpg

  Róża Serafin
  19 lat. Od przyszłego roku studentka medycyny. Miłość życia Edka. Poznali się, gdy był na pierwszym roku studiów i pomagał przy stoisku swojego wydziału podczas Pikniku Naukowego obok stadionu. Następnym razem spotkali się w sklepie z płytami winylowymi, gdzie pracowała Róża; Edmund nie mógł uwierzyć we własne szczęście i zaprosił ją na randkę. Od tamtej pory są nierozłączni - niemal dosłownie, bo właściwie nie ma niczego, co by musieli przed sobą ukrywać.
  Siotra rocznej Sary, chora na celiakię wegetarianka. Jest także uczulona na psią ślinę, co zupełnie ignoruje, bo bardzo lubi psa Edka.
  Kocha folk i kiedy tylko może, zasypuje Edmunda płytami folkowych wykonawców.
  Wizerunek: Sigrid Agren
  https://41.media.tumblr.com/4d0fcc592eb3d8399f528e30a0306c26/tumblr_nlq3ow02T61rarj90o1_500.png

  Daniel Wierzbicki
  Dwudziestopięcioletni doktorant na wydziale inżynierii środowiska na Politechnice Warszawskiej. Ze względu na różnicę wieku jest on dla Edmunda kimś w rodzaju mentora, z czego państwo Potoccy raczej nie są zadowoleni. Daniel jest bowiem człowiekiem bardzo specyficznym. Mało przebywa z ludźmi, nie lubi mówić o sobie, nosi się na czarno i straszy starsze panie z kotami, że takie włochate kulki zjada z mrocznymi braćmi jako przystawkę. Razem z Edmundem naśmiewają się z zupełnie nieśmiesznych rzeczy i drażnią koleżanki z administracji.
  Wizerunek: Alexander Beck
  https://41.media.tumblr.com/29fe9f7365d5ae00a02e12435ad5f897/tumblr_np793mmHRm1tkbxbjo1_540.jpg

  [Przed przejęciem którejkolwiek z postaci proszę o kontakt pod kartą Edmunda Potockiego.]

  OdpowiedzUsuń
 18. Imię i nazwisko: Mia Müller
  (można zmienić, byleby było niemieckie)
  wiek: 25 lat
  powiązania: Nathan Matthewes
  pochodzenie: rodowita Niemka
  historia: podczas wyjazdu do USA poznała Nathana, który z miłości wyjechał za nią do Wiednia, byli zakochani, szczęśliwi i zaręczeni, jednak gdy urodził im się syn Mia uznała, że w wieku 23 lat jest za młoda na bycie matką i poślubienie starszego o 4 lata lekarza

  http://www.wiedenskagra.blogspot.com

  kontakt
  izoldzlotowlosa4@gmail.com
  gg: 55003323
  oraz pod kartą Nathana

  OdpowiedzUsuń
 19. Imię i nazwisko: Oliver Quimby (możliwa zmiana)
  Senior 12th Grade
  wizerunek: Jared Padalecki (najlepiej New York Minute, również możliwość negocjacji)
  Powiązania:
  Najlepsze przyjaciółki - Melody i Else (bliźniaczki), podkochuje się w jednej z nich... a może w obu?
  Krótki opis: Uśmiechnięty chłopak, lubiący dobrą zabawę oraz dobrą muzykę. Uwielbia koncerty i głośne imprezy. Czasem sam chwyci za gitarę. Niestety nie potrafi rozmawiać o uczuciach oraz ma problem z papierosami. Zawsze przy sobie ma swój wierny zeszyt, w którym zapisuje różne melodie i tekstu, które przechodzą mu do głowy. Również w nim zapisuje swoje głębsze myśli i uczucia, które muszą znaleźć jakieś ujście.

  kontakt:
  pod kartą Marianne Melody/Else Anne Eriksson,
  e-mail: igandkac@gmail.com,
  gg: 15828572

  http://east-high-school.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. Poszukiwany Rasputin. Na blogu (Falbetown) mamy już Anastazję i Dymitra.
  Więcej informacji tutaj:
  http://fabletown-ny.blogspot.com/p/wolne.html

  OdpowiedzUsuń
 21. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 22. London Life

  Susan Fairlight

  28 lat, Londyn, projektantka mody, była narzeczona Thomasa Moore'a. Trudno powiedzieć, dlaczego się rozstali; jeszcze trudniej, dlaczego ze sobą byli. Do tej pory utrzymują kontakt. Przy każdym spotkaniu dochodzi między nimi do głośnych kłótni, w zależności od ich nastroju przerażających/bawiących do łez/denerwujących resztę klienteli lokalu, w którym się znajdują.


  Catherine Moore

  19 lat, Londyn, studentka fotografii, młodsza siostra Thomasa Moore'a. Irytująca młodsza siostrzyczka, za którą Thomas skoczyłby w ogień. Częsty gość w jego mieszkaniu. Nałogowo podbiera mu psa i karty płatnicze. Marzy o sfotografowaniu Królowej Elżbiety i wielkim kartonie makaroników (za pieniądze brata, oczywiście).

  OdpowiedzUsuń
 23. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 24. Wizerunek: http://25.media.tumblr.com/ac95b7af8068a2e0641c99ad5773e270/tumblr_mh7kzvk7nb1rxslcoo1_250.jpg
  Luca Rossi
  Dwudziestosześcioletni tancerz po studiach informatycznych*.
  Najlepszy przyjaciel Alessi, z którą w szkole średniej miał zespół taneczny "Prank". Łączyli różne style taneczne, inspirując się głównie latami `80 i `90 oraz sztuką mimu. Świetnie im się
  razem tańczyło, jednak po wypadku Alessi ich drogi nieco się rozeszły. Luca nie zaprzestał tańca, dostał się nawet do Akademii Tanecznej, z której szybko zrezygnował, twierdząc, że taka szkoła nie jest dla niego. Znalazł sobie nową partnerkę, potem stworzyli zespół i jego taneczna kariera wciąż się rozwija. W międzyczasie ukończył studia na kierunku informatycznym, ponieważ uważa, że to może mu się kiedyś tam jeszcze przyda.
  Z Alessią wciąż utrzymuje kontakt. Przyjaźnią się, choć głównie przez Skype`a, ponieważ on jest cały czas w różnych rozjazdach. Często prosi dziewczynę, aby ta pomogła wymyślić mu jakiś nowy układ albo, aby podesłała mu filmik, który mógłby stać się inspiracją.
  Niedawno wrócił do Palermo. Póki co zatrzymał się w ośrodku "Złote Oko", lecz planuje wyprowadzić się stąd i wprowadzić do Alessi, która jeszcze nic nie wie o jego przybyciu. Sam stara się, aby pracować kurs z tańca. Wychodzi z założenia, że w końcu liczy się talent, pomysł styl, a nie ukończona szkoła taneczna i papierek.

  *Kierunek studiów można zmienić. Tak samo jak imię i nazwisko oraz wizerunek. Reszta szczegółów jest do ustalenia :) W razie pytań zapraszam na maila: czarny.jezdziec69@gmail.com lub pod kartę Alessi :)
  Blog:
  http://osrodek-wypoczynkowy-zlote-oko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. http://data.whicdn.com/images/219062561/large.jpg

  Christine Jacobson
  27 lat | Londyn | Holenderka

  Córka holenderskiego lekarza i angielskiej lekarki, urodzona i wychowana w Anglii. Po rozwodzie rodziców wyjechała z matką do Londynu. Kilkanaście lat później poznała tam Charlesa Taylora, z którym ma córkę - Phoebe Taylor. Niedługo po jej narodzinach Charles i Christine rozstali się.
  Pani doktor z marzeniem o pracy naukowej i doktoracie z dziedziny badań nad komórkami rakowymi.
  Pracowita, inteligentna, uprzejma osoba. Bardzo wrażliwa - ma skłonność do wpadania w histerię i nadmiernego przejmowania się nawet największymi głupotami. Nie potrafi długo pozostać w jednym związku.
  Uwielbia zapach kwiatów i miękkie tkaniny, którymi dekoruje każdą wolną przestrzeń.


  Uwagi: W razie pytań zapraszam do Charlesa Taylora.  Blog: http://virje-amsterdam.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. Jonna Marlow, policjantka w stopniu starszego aspiranta, detektyw. Prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa popełnionego przez moją postać.
  Blog: fabletown-ny.blogspot.com

  Charakter: nieustępliwa, dociekliwa, chwilami aż namolna. O nieco surowym usposobieniu. Twarda, jak na glinę przystało; kobieta, która wie, czego chce. Bardzo przywiązana do swoich podwładnych, choć na co dzień tego nie okazuje. Inteligentna i bystra, za to pozbawiona poczucia humoru. Dla wrogów bezwzględna. Fanatyczna lojalistka.

  Wygląd: nie jest pięknością. "Coś" w sobie ma, ale jest to ukryte głębiej, trzeba to dopiero z niej wydobyć. Rude, proste włosy nosi spięte w ciasny kucyk, irytują ją luźne kosmyki. Ma zielone oczy, długie, ale jasne rzęsy i wąskie usta. Jeśli jej zależy, umaluje się i wystroi, ale nie jest to jej priorytet. Nosi się jak osoba pewna siebie. Nie rozstaje się z bronią.

  Postać wymyślona na potrzeby wątku jako poboczna, ale byłoby super, gdyby ktoś się nią zaopiekował. Wszelkie szczegóły do ustalenia, zwłaszcza kwestia tego, czy Jonna to postać z bajki, czy "mundie". Moja wizja jest taka, żeby albo naprawdę była zwykłym człowiekiem, albo nie wiedziała o swojej poprzedniej tożsamości (amnezja po jakimś wypadku?).

  Maxwell (nazwisko dowolne) - przyjaciel mojej postaci, zwykły człowiek (niebaśniowy). Chory na raka, lekarze dają mu miesiąc do dwóch życia. Stopniowo uzależnia się od narkotyków. Rozwiedziony z żoną, nastoletnia córka dołączyła do sekty.

  Wygląd: Afroamerykanin, lat około 40. Opisywany jako wynędzniały, ale jeszcze nie całkiem zdegenerowany.

  Charakter i nawyki: tu mam tylko luźną koncepcję, którą trzeba dopracować. Na pewno wierny, lojalny. Pojawił się w mojej notce, kupując broń dla mojej postaci - możliwe, że wcześniej pracował w zawodzie, który umożliwiał legalny zakup takiego sprzętu. Pesymista, człowiek który uważa, że "nic nie można zrobić", co jest głównym zgrzytem między nim a moją postacią. Pogodzony z losem, bierny. Stały kibic drużyny piłkarskiej z Manchesteru, miłośnik meczów oglądanych w telewizji. Moją postać traktuje jak kogoś między przyjacielem a synem. Mimo, iż jest zwykłym człowiekiem, zna prawdę o mieszkańcach Fabletown.

  Kontakt w sprawie obu postaci pod kartą Dimitrija Iljanowa na http://fabletown-ny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 27. ♞ Panowie
  Chris Richardson: 25 lat, spiker radiowy, filozof
  Garett Anderson: 39 lat, były pilot, ten bezrobotny
  Silas Caldwell: 32 lata, budowlaniec, kobieciarz

  ♚ Panie
  Jilly Bryson: 28 lat, strażnik miejski, herot-baba
  Hannah Lawrence: 22 lata, recepcjonistka, Pani Modna
  Samantha Conelly: 17 lat, uczennica, córka burmistrza
  Zoe Harper-Wolfgard: 32 lata, nauczycielka, przyjezdna

  Poczuj zimę, nie daj się śnieżycy, dołącz do mieszkańców Mount Cartier! Więcej o postaciach TUTAJ

  OdpowiedzUsuń
 28. Louise Brandon
  16 lat | Czysta krew | VI | Gryffindor
  Gryfonka, a mimo to potrafią ze sobą rozmawiać. Często sobie dogryzają, ale wewnątrz każde czuje, że może liczyć na tę drugą osobę w razie jakichkolwiek problemów. Louise też jest ze szlacheckiego rodu; często widują się na spotkaniach, które organizują ich ojcowie. Louise to dziewczyna o ogromnym uroku osobistym, ale często bywa potwornie kapryśna.
  W razie pytań proszę pisać pod kartą Williama Stanforda.


  Lillian Welsh
  16 lat | Hufflepuff | Czysta krew | VI
  Niektórzy mówią na nią Podrywaczka. Lillian zaprzecza. Trzeba jednak przyznać: przebywa głównie wśród chłopców i to wśród chłopców ma przyjaciół. Uwielbia "męskie" zabawy i niestraszne jej rozbite kolana czy zadrapania. Próbuje wytłumaczyć ułożonym koleżankom, że nie muszą się tak wiecznie spinać i to nic złego czasem pójść pobiegać nad jeziorem. Bez skutku.


  Mandy Chevron
  16 lat | Hufflepuff | Półkrwi | VI
  Bystra i pewna siebie dziewczyna. Córka mugola i czarownicy, która wytrwale próbuje połączyć w sobie dwa światy: magiczny i ten zwyczajny. Jedna z najbardziej rozrywkowych Puchonek, która czasem woli poświęcić dobre stopnie dla dobrej zabawy.


  Jennifer Wayle
  16 lat | Gryffindor | Półkrwi | VI
  Miła, ciepła osoba, która zdecydowanie zyskuje przy bliższym poznaniu. Osoby, które nie miały szczęścia jej poznać, uważają, że jest zdydstansowana i nieco nieśmiała. Prawdą jest, że nie lubi otwierać się przed nieznajomymi i woli zachowywać swoje sekrety dla siebie. Trudno wyprowadzić ją z równowagi. Jest cierpliwa i staranna, nigdy nie zdradza przyjaciół.
  Powiązanie: bliska koleżanka Jacksona Collinsa. Trzymają się razem od pierwszego roku.


  Patricia McForth
  Gryffindor | 15 lat | V rok | Czysta Krew
  Zdolna uczennica Gryffindoru. Marzy o karierze magomedyka, ale znajomi i otaczający ją świat skutecznie rozpraszają ją i nie pozwalają przykładać się do nauki tak, jakby chciała. Dobra siostra i córka, która w wolnych chwilach chętnie zajmuje się młodszym rodzeństwem i pomaga mamie w kuchni (uwielbia gotować!) Nie dzieli ludzi ze względu na dom czy status krwi, przez co z łatwością zdobywa znajomych.

  OdpowiedzUsuń
 29. Kristie Garland
  Ravenclaw | 16 lat | VI rok | Czysta Krew
  Kujonka, dla której nic nie jest ważne tak, jak oceny i opinia nauczycieli. Nie ma wielu przyjaciół i nie bardzo wie, co to impreza. Prowadzi bardzo zdrowy tryb życia i nigdy nie pozwala sobie na szaleństwo. Uwielbia się wymądrzać i nawet jeśli się myli, wychodzi z dyskusji z twarzą, ośmieszając przeciwnika lub zmywając się w porę. Uważana za dość nudną. Rozwija skrzydła podczas pisania, które to jest jedyną jej pasją.
  Powiązanie: odwieczna rywalka Sorchy Tobin w dziedzinie pisania.


  dowolne imię i nazwisko
  Gryffindor | 16 lat | VI rok | Czysta Krew
  Bardzo wrażliwa, a zarazem wytrzymała psychicznie i odważna Gryfonka. Opiekuńcza w stosunku do młodszych i słabszych, krytyczna w stosunku do silniejszych i potężniejszych - przecież każdy kiedyś był słaby i bezradny. Chętnie pomaga innym i bez wahania prosi o pomoc, kiedy sama jej potrzebuje. Uwielbia przebywać wśród ludzi i zawierać nowe znajomości. Ujmuje wszystkich swoim urokiem i pięknym uśmiechem.
  Powiązania: jest dziewczyną, która spodobała się Jacksonowi Collinsowi.


  Julio Vargentas
  17 lat | Ravenclaw | Czysta krew | VII
  Pół Anglik, pół Argentyńczyk. Mówi tylko po angielsku i rzadko widuje rodzinę w Argentynie. Chłopak, który wygląda na młodszego o kilka lat, łobuz, który przyznaje się do winy tylko po to, żeby ci, którzy się nie przyznają, czuli się dziwnie lub głupio. Całkiem zdolny uczeń, ale przed całym światem udaje, że oceny to ostatnie, na czym mu w życiu zależy.


  Christopher Welsh
  40 lat | Były nauczyciel mugoloznawstwa | Czysta krew | Mieszkaniec Hogsmeade
  Przez kilkanaście lat uczył w Hogwarcie mugoloznawstwa. Któregoś dnia uznał, że ma dość, że ta robota go męczy, i odszedł. Zarabia na życie, pisząc książki o mugolach i ich relacjach z czarodziejami. Dość tajemniczy typ. Samotnik, który stara się unikać tłumów. Wie wszystko o wszystkich mieszkańcach Hogsmeade i okolic. Czasem można go spotkać niedaleko zamku, spacerującego wieczorem po błoniach.


  Richard Wyatt
  16 lat | Gryffindor | Czysta krew | VI
  Jeden z tych bogatych, znanych chłopaków, na widok których wszystkim przedstawicielkom płci pięknej miękną kolana. Sam oczywiście nie hańbi się zarywaniem. Uczciwy i przyjazny, choć czasem zachowuje się tak, jakby cierpiał na przerost ego. Uwielbia sport i myśli o dołączeniu do drużyny quidditcha.


  Henry Mawrick
  17 lat | Hufflepuff | półkrwi | VII
  Artysta. Trochę oderwany od rzeczywistości - a przynajmniej takie sprawia wrażenie. Nigdzie nie rusza się bez szkicownika, a najczęściej można go spotkać pochylonego nad sztalugami. Ma doskonały słuch i talent muzyczny. Z ocenami idzie mu bardzo różnie: z kilku przedmiotów jest bardzo dobry, z kilku fatalny, w większości przeciętny. Jeden z niewielu czarodziejów półkrwi, którzy nie są atakowani przez Ślizgonów z obsesją na punkcie czystości krwi. Zawdzięcza to chyba wielkiemu talentowi malarskiemu: ciężko kogoś nienawidzić, kiedy się zobaczy, jak piękne rzeczy tworzy.
  Powiązania: kolega Sorchy Tobin.


  Stephen Brook
  29 lat | Hogsmeade | właściciel baru Stephen's
  Niewielu ludzi potrafi powiedzieć o nim coś więcej, niż "przyszedł nie wiadomo skąd i kieruje barem Stephen's. Ktoś podobno gdzieś usłyszał, że Brook ma jakieś związki ze Śmierciożercami. Trudno powiedzieć, co z tego jest prawdą: mężczyzna nie ma żadnej rodziny ani wielu bliskich osób w Hogsmeade. Zawsze ubiera się w proste, klasyczne ubrania i zwraca na siebie uwagę tylko dzięki proporcjonalnym, szlachetnym rysom i wnikliwemu spojrzeniu ciemnych oczu.

  OdpowiedzUsuń
 30. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 31. http://static.tumblr.com/310175accb103f5a2ef8625249310235/kufrev3/GQlmnbdcx/tumblr_static_e4a68f916c98cf9061094f1274d514d6.jpeg
  WIKTOR MARSZAŁEK
  25 lat _ rap _ Piotruś Pan w wersji ekstra hard _ muzyk _ "pierwsze skrzypce" w Black Minds _ manipulator _ pies ogrodnika _ toksyczny związek _ jego zawsze na wierzchu _ alkohol _ narkotyki _ panienki _ papierosy _ nocne wyścigi _ BMW _ tatuaże _ duży problem z kontrolowaniem agresji _ zdarte kłykcie
  Od dwóch lat bez skrupułów i najmniejszych wyrzutów sumienia(?) kłamie, zdradza, oszukuje, mąci w życiu i sercu Patrycji. Dzień zaczyna od blanta, płatki śniadaniowe zalewa danielsem, w wynajętym studiu podczas nagrywek wypala paczkę czerwonych marlboro i nie byłby sobą gdyby po drodze do domu nie wciągnął jeszcze kreski lub dwóch, a jak kiedyś przypadkiem napatoczy się na niebieskich i tak nie spędzi za kratami nawet kilku godzin, bo chociaż o odpowiedzialności najwyraźniej nigdy wcześniej nie słyszał, ojciec - jeden z najlepszych prawników w Polsce na głowie stanie, by nie zapadł wyrok skazujący, w końcu jego ukochaną kancelarię przejąć może tylko ktoś bez publicznej skazy. Młody Marszałek nie ma zamiaru iść w ślady ojca, chociaż jeszcze dwa lata temu dziennie studiował prawo, szybko jednak przeniósł się na zaoczne... a na zaocznych ledwo co go widzieli. Wieczorami pije wódkę z kumplami, dzwoni do Patrycji, prawdopodobnie tylko i wyłącznie po to, żeby ją skontrolować... sprawdzić czy przypadkiem, jakimś cudem nie wyrwało się dziewczę spod jego wpływu; dziwną przyjemność sprawia mu kontrolowanie dwudziestotrzyletniej dziewczyny, która spotkała go chyba w najgorszym momencie swojego życia. Czasami bywa naprawdę kochany... czasami, kiedy Patrycja nie odbiera, ani nie odpisuje zjawia się u niej w środku nocy, żeby sprawdzić czy wszystko z nią w porządku. Raz zjawił się ze szczeniakiem, bo nie lubi kiedy jest smutna. Nie lubi kiedy bierze i kiedy go olewa. W zasadzie chce dla niej jak najlepiej i prawdopodobnie dlatego stara się ją od siebie odsunąć, zrazić, a jednocześnie nie potrafi zdobyć się na to, by ją od siebie odciąć, "uwolnić"... Sama Patrycja nie może, nie potrafi i nie chce się na to zdobywać, bo kocha. Mimo wszystkich wad, mimo wszystkich awantur, mimo wielu przeciwwskazań, wbrew zdrowemu rozsądkowi. Kocha. Wybacza. I on chyba też chciałby ją kochać, tylko nie wie jak...
  fc:Jesse Rutherford

  Blog: http://wroclaw-grupowy.blogspot.com/
  Postać powiązana: Patrycja Mazurkiewicz
  Kontakt: na blogu pod kartą lub: marmoladazdziada@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 32. MARCUS TRAVERS
  Gryffindor | VII

  Bliski przyjaciel. Prawdopodobnie jedyny Gryfon, do którego Silas ma pełne zaufanie, bo wie, że ten nie zrobi niczego głupiego. Marcus to osoba o wielu talentach, które ukrywa pod niesamowicie grubą powłoką lenistwa. Zapalony fan quidditcha, którego z rozgrywek wyeliminowała kontuzja, czego chłopak do tej pory nie przełknął. Ma naturę przywódcy i lubi, gdy wszystko dzieje się zgodnie z jego myślą, a to co powie i zrobi uważa za jedyne słuszne rozwiązanie, co prowadzi do wielu sprzeczek między nim a Krukonem. Zawsze proponuje zajęcia, które w końcu prowadzą do nieszczęścia, jednak pomimo tego, że każdy zdaje sobie z tego sprawę, to nie sposób jest zanegować siły przekonywania Traversa. Przyjaźń szybko przeradzająca się w znacznie głębsze uczucie.

  Blog: http://hogwarckie-kroniki.blogspot.com
  Powiązana postać: Silas Mulciber
  Kontakt: Na blogu pod kartą lub najlepiej na mailu - bufon.nad.bufony@gmail.com

  Chcę dodać, że przy postaci można pozwolić sobie na bardzo dużo, bo w 95% daję dowolność kreacji. Mam tylko kilka rzeczy, które chcę aby zgadzały się z moim zamysłem, a to nie jest dużo. Mam nadzieję, że ktoś się skusi :3

  OdpowiedzUsuń
 33. http://www.zombieiscoming.wxv.pl/index.htm
  Mężczyzna, max 32 lata. Pochodzi z Nowego Jorku. Był kiedyś z Isabelle ale go zostawiła. Spotyka ją podczas zombie apokalipsy i postanawia wykorzystać fakt, że dziewczyna ma amnezję i wmawia jej, że byli razem tuż przed apokalipsą. Chce ją wykorzystać ale nie wie, że jej towarzysz to rzeczywiście jej facet sprzed apokalipsy, który jeszcze jej o tym nie powiedział bo nie chciał żeby doznała szoku. Także dramy, dramy, dramy... proszę o kontakt na pw na forum albo na email: happiestjunkieever6@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 34. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 35. Brak Ci pomysłu na postać? Dwa świeżutkie szkice pojawiły się w Southport. Wybierzesz młodego chłopaka czy może kobietę z charakterem? Nie czekaj i zajrzyj TUTAJ. Polecam też inne wolne postacie na blogu!

  OdpowiedzUsuń
 36. Co prawda nie mam konkretnej postaci do oddania, ale szukam kogoś, kto zgodzi się na pisanie ze mną na pewnym blogu. Szukam osoby, która zgodziłaby się prowadzić postać wilkołaka i siać zamęt oraz zgorszenie. Więcej informacji na mailu: bufon.nad.bufony@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 37. Nie szukam konkretnej postaci. Szukam kogoś kto zagra ze mna hejty. Mogą to być hejty pomiędzy moją postacia, a Twoją, albo możesz ze mną hejtować nowy porządek w Kapitolu. Rozpętajmy nowe Głodowe Igrzyska. Zróbmy razem piekło, albo piekło przeciwko sobie. Jak będzie mało, zróbmy gorąc na obu tych frontach! Nienawidźmy Katniss Everdeen, Nowy Kapitol i siebie nawzajem!

  Gram postaciami trudnymi, zdaniem wieku, ale lubię napędzać rozgrywke. Oferuje kompleksowe usługi w zakresie słownych i fizycznych potyczek. Jeśli jesteś osobą, która gra wątki tylko męsko-męskie, nic nie szkodzi, daj mi szanse. Przemianuję Twojego homo na hetero, jsk będziesz się bardzo opierać, zadowoli mnie bi. Wbrew pozorom nie szukam romansu, a wątku z pazurem i z pociśnięciem. Dla tych, którzy lubią wyzwania i ciężka, pełną pojazdów grę.

  Moja karta: http://thg-rpg.blogspot.com/2016/07/kp_22.html
  Blog: http://thg-rpg.blogspot.com/
  Kontakt: drake.blaise@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 38. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 39. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 40. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 41. http://new--york--city.blogspot.com/2017/02/Melody.html

  Hej, powyżej link do mojej karty postaci. Poszukuję autora, któremu nie będę narzucać żadnych konkretów poza pewnym epizodem z przeszłości. Szukam pana, z którym około przed rokiem rozstała się Melody, ponieważ z jakiegoś powodu się nad nią znęcał (czy po prostu taki był, czy miał jakieś problemy zależy od autora), jednak nie wie, że zostawił jej mały prezencik w postaci obecnie ośmiomiesięcznego chłopczyka :)

  OdpowiedzUsuń
 42. Luba Koprivec — niedoszły (właściwie doszły) mąż Valerie Rabinow. Po przemianie w słowiańskiego demona tzw. Strzygoń, przybywa do Fabletown w poszukiwaniu swojej ukochanej.

  Blog: fabletown-ny.blogspot.com

  Historia: Jedyna osoba, której Valerie potrafiła zaufać. Nie bał się tego, że jest inna. Podziwiał to, kiedy reszta ich wioski uważała ją za przeklętą. Początkowo wszystko było tylko podstępem. Miał się do niej przywiązać, zaatakować w odpowiednim momencie. Nie sądził, że ich znajomość tak się zmieni. Że nienawiść przerodzi się w miłość. W dniu ślubu, pod wieczór kiedy znaleźli się sami w oddalonej o kilka kilometrów od wioski chacie, zabił Valerie zawiązując wokół jej szyi gruby sznur i spychając ją na samo dno studni. Zmuszony i popychany przez resztę społeczeństwa popełnił jedną z najgorszych win. Dziewczyna pod postacią południcy znalazła go i w ramach zemsty, zabiła. Nie było mu jednak dane umrzeć. Za popełnione grzechy los przemienił go w krwiożerczą bestię. Po więcej informacji zapraszam do mojej karty: http://fabletown-ny.blogspot.com/2017/04/ziemia-peka-nadzieja-rodzi-sie-poudnica.html i o tutaj: http://fabletown-ny.blogspot.com/2000/05/sa-ludzie-ktorzy-rozsiewaja-swiato-i-sa.html

  Wizerunek: Martin Wallstrom

  Charakter: Zaufam dzielnemu autorowi!

  Kontakt: pacynskajula@gmail.com

  Będę bardzo wdzięczna z całego serca, jeśli ktoś wziąłby się za tego pana! Wszelkie szczegóły do ustalenia. Wystarczy tylko aby Luba jakoś rzeczywiście wpasował się w historię Valerie, reszta to już wizja autora.

  OdpowiedzUsuń